Nasıl ı dijital olarak imzalanmış e-posta iletilerini veya şifrelenmemiş e-posta iletilerini, Office XP SP1'de düz metin olarak okumak için Outlook'u yapılandırabilirsiniz?

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 307594 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, kullanıcıların tüm dijital imzalı e-posta iletilerini veya şifrelenmemiş e-posta iletilerini düz metin biçiminde okumak için Outlook'u yapılandırın olanak sağlayan bir özellik. Bu özellik, Outlook 2002'de, Microsoft Office XP Service Pack 1 (SP1) eklenmiştir. Bu özellik, sistem yöneticileri, kullanıcıların tüm dijital imzalı e-posta iletilerini veya şifrelenmemiş e-posta iletilerini yalnızca düz metin olarak okumak gerekli olan ilkeleri yapılandırmak de sağlar.

Not Dijital imzalı e-posta iletileri veya şifreli e-posta iletileri bu güncelleştirmeden etkilenir ve bir sistem ilkesi tarafından değiştirilemez. Dijital imzalı e-posta iletileri veya şifreli e-posta iletileri özgün biçimlerinde okunur.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
307841En son Office XP Hizmet Paketi nasıl elde edilir

Benim adıma düzelt

Bu özellik otomatik olarak eklemek için <a0></a0>, Bu sorunu düzeltme bağlantıyı Ek Yardım düğmesini tıklatın. Sonra Dosya yükleme iletişim kutusunda, Çalıştır ' ı tıklatın ve sonra bu sihirbazdaki adımları izleyin.

Bu sorunu
Microsoft Fix it 50168


Not Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir; ancak otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.

Not Çalıştığınız bilgisayarda bu sorun yaşanmıyorsa, otomatik düzeltmeyi bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedip daha sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Otomatik Düzeltme özelliğini eklenmiş olup olmadığını denetlemek için <a0></a0> şu adrese gidin: "Did this add the feature?" bölümü.

Kendim düzeltmek istiyorum

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme

"Düz metin olarak oku" özelliğini açmak için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Çalıştır</a2>'ı tıklatın.
 2. kutusuna regedit yazın.
 3. Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulun:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Options\Mail
 4. Düzen menüsünden Yeni ' nin üzerine gelin ve sonra DWord değeri ' ni tıklatın.
 5. Seçili yeni DWORD değeriyle ReadAsPlain yazın.
 6. Açmak için yeni değeri çift tıklatın.
 7. Değer verisi kutusuna, 1 yazın ve sonra da iki kez Tamam ' ı tıklatın.
 8. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.
Not "Düz metin olarak okuma" özelliği etkinleştirilmişse, programlı olarak varolan iletileri ile çalışırken, BodyFormat özelliği olFormatPlain değerini döndürür. "Düz metin olarak okuma" özelliği açık olduğunda, bu değer değiştirilemez. Yardım BodyFormat özelliği okunur/yazılır bildiren karşın bu durum geçerlidir. BodyFormat özelliği başka bir değer ayarlamaya çalışırsanız, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
<a1>Hata</a1> 80070057 "işlemi tamamlamak değil. Bir veya daha fazla parametre değeri geçerli değil."
"Düz metin olarak okuma" özelliğini etkinleştirdikten sonra kullanıcılar aşağıdaki değişiklikleri dikkat edin:
 • Değişiklikler önizleme bölmesine uygulanır ve iletileri'ni açın.
 • Resimleri kaybını önlemek için ek haline gelir.
 • Ileti hala Zengin metin veya HTML biçiminde, posta deposunun olduğundan nesne modeli (özel kod çözümleri) unpredictably davranabilir.
 • Dijital olarak imzalanmış iletiler bu açıktan etkilenmez.

Bu özelliği eklemek mi?

Özellik eklenmiş olup olmadığını denetleyin. Özellik eklenmişse. Bu makale amacına ulaşmış demektir. Bir sorun varsa, contact support kullanabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 307594 - Last Review: 15 Temmuz 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmsifixme kbfixme kbformat kbemail kbconfig kbfunctions kbbug kbfix kbofficexppresp1fix kbofficexpsp1fix KB307594 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:307594

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com