Oprava: Nelze nastavit režim Flush Zero pomocí _controlfp()

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 307611 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Volání _controlfp (_DN_FLUSH, _MCW_DN) není zapnout režim vyprázdnění nula pro aplikace IA64.

Příčina

Toto je chyba v knihovnách prováděcí C IA64.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
DatumČasVerzeVelikostNÁZEVPlatforma
24. Září 200110: 587.0.2600.14 (xpclnt_qfe.010827 1804)941,056Msvcrt.dllIA64

Poznámka: Pokud tento produkt byl již nainstalována v počítači při zakoupili od výrobce OEM (a je třeba tuto opravu), volejte číslo mzda Per Incident uvedené výše webu. Pokud kontaktujte společnost Microsoft získat tato oprava může účtován poplatek. Je tento poplatek refundable, pokud je určeno pouze vyžadují požadovanou opravu. Tento poplatek je však bez refundable požadovat další technickou podporu, pokud období bezplatná odborná pomoc vypršela nebo nejste nárok Standardní bezplatná odborná pomoc.

K tomuto problému dochází v IA64 aplikací, které jsou integrovány s Win64 nástroje ze srpna 2001 (sestavení 9234) Platform Software Development Kit (SDK). Tato oprava je pouze pro soubor DLL CRT. Opravy statických knihoven CRT bude dodáno v nadcházející Platform SDK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v produktech společnosti uvedených na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Další informace

Problém reprodukovat, sestavení binární 64bitové pomocí následující ukázkový kód a 64-bit C/C++ kompilátoru a Linker, která je k dispozici při použití nástroje 64bitové v Windows Platform SDK. Vložit zarážku na funkci _controlfp a spusťte jej v pod ladicí program WinDbg (pro 64bitové). Prozkoumejte hodnotu registru "fpsr" před a po provede funkci _controlfp. Měli byste vidět sixth nejméně významný bit (založené 0) není nastavena po volání _controlfp. Po instalaci opravy by měl být tento bit nastaven.
#include <stdio.h>
#include <float.h>

int main( int argc, char ** argv)
{
  printf( "Before calling _controlfp()\n");

  _controlfp( _DN_FLUSH, _MCW_DN);

  printf( "After calling _controlfp()\n");
}
				

Vlastnosti

ID článku: 307611 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • The C Run-Time (CRT)
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix KB307611 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:307611

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com