Номер статті: 307654 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Рекомендовано використовувати консоль відновлення лише після безпечний режим та інші параметри запуску не працюють. консоль відновлення рекомендується тільки якщо ви досвідчений користувач, який можна використовувати основні команди для ідентифікації та знайдіть проблема драйверів і файлів. Крім того, потрібно мати права адміністратора, щоб використовувати консоль відновлення.

Є два шляхи, щоб запустити консоль відновлення:
 • Якщо не вдається запустити Windows, а консоль відновлення не інстальовано на комп ' ютері, перш ніж, консоль відновлення можна запустити з інсталювального компакт-Диска.
  Натисніть кнопку"сценарій виконання консолі відновлення"для докладної інформації.
 • Альтернативні, для інсталяції консолі відновлення на ваш комп’ютер-зразок, щоб зробити його доступним у випадку не може перезавантажити Windows. Потім можна вибрати параметр консолі відновлення зі списку доступних операційних системний інтегратор під Вільний час запуску.
  Натисніть кнопку"Як встановити консоль відновлення"для докладної інформації.


Додаткові відомості

Як встановити консоль відновлення

Для інсталяції консолі відновлення на ваш комп’ютер-зразок, щоб зробити його доступним у випадку не може перезавантажити Windows. Потім можна вибрати параметр консолі відновлення зі списку доступних операційних системний інтегратор під Вільний час запуску. консоль відновлення рекомендується інсталювати на важливих серверів і робочих станцій, ІТ-персоналу. У цій статті описується, як для інсталяції консолі відновлення на комп'ютері під керуванням Windows XP. Для інсталяції консолі відновлення, потрібно увійти до системи як адміністратор.

Хоча ви можете запустити консоль відновлення, починаючи безпосередньо з Windows XP CD, як правило, це більш зручний, щоб встановити його як один із способів запуску вашого запуску меню. Для запуску консолі відновлення безпосередньо з компакт-Диска, див на "сценарій виконання консолі відновлення"розділу.

Щоб Інсталюйте консоль відновлення, виконайте такі дії:
 1. Вставте компакт-диск Windows XP у дисковод пристрій читання компакт-дисків.
 2. Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт виконати.
 3. У полі Відкрити введітьd: \i386\winnt32.exe /cmdconsде d є буквою дисковода для пристрій читання компакт-дисків. Для Microsoft Windows XP Professional архітектури x64 Edition, тип d: \amd64\winnt32.exe /cmdcons де d є буквою дисковода для пристрій читання компакт-дисків.
 4. З'явиться діалогове вікно інсталяції Windows. програма інсталяції Windows діалогове вікно описує параметр консолі відновлення. Щоб підтвердити установку, натисніть кнопку так.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2399070
 5. Перезавантажте комп’ютер-зразок. Під Вільний час наступного запуску вашого комп’ютер-зразок, "Консоль відновлення Microsoft Windows" з'являється на запуск меню.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2586042
Крім того, ви можете використовувати універсальна угода про іменування (UNC)-створені підключення для інсталяції консолі відновлення від мережі Частка точки.

Примітка. Може з'явитися протокол IMAP про помилку, подібне до наступні:
Не можна продовжити інсталяцію, оскільки версія Windows на комп ' ютері є новішою, ніж версія на CD.
Якщо цей виникнення проблеми, клацніть номер статті в в Microsoft Knowledge Base:
898594З'являється протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби інсталяції консолі відновлення на комп'ютері під керуванням Microsoft Windows XP з пакетом оновлень 2

сценарій виконання консолі відновлення

Ви можна включити і відключити застосунок-служба, форматувати диски, читати і запису даних на локальному диску (в тому числі дисках, які відформатовано для сценарій виконання файлової системи NTFS) та виконувати багато інших завдань адміністрування. консоль відновлення є дуже корисним, якщо ви повинні ремонту комп'ютера шляхом копіювання файлів з диска або компакт-диска на жорсткий дублювання диска, або якщо вам доведеться повторно настроїти службу, яка не дає комп’ютер-зразок в звичайному.

Якщо не вдається запустити Windows, можна запустити консоль відновлення Windows XP завантажувального диска або компакт-диска Windows XP.

Після того, як Windows XP інстальовано на комп'ютері, запустіть комп’ютер-зразок і використовувати консоль відновлення. Windows XP завантажувального диска або компакт-диска Windows XP не потрібно.

Для отримання додаткових відомостей про створення завантажувального диска для Windows XP (вони не входить до складу Windows XP), натисніть кнопку Наступна стаття Номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310994Отримання інсталяції Windows XP завантажувальні диски
Примітка. Завантаження комп'ютера з компакт-диска Windows XP, потрібно настроїти базової системи вводу виводу (BIOS) комп'ютера для запуску з компакт-диска.

Щоб запустити консоль відновлення Windows XP завантажувального диска або компакт-Windows XP диска, виконайте такі дії:
 1. Вставте завантажувальний дублювання диска Windows XP у дисковод гнучких дисків, або вставте компакт-диск Windows XP у дисковод пристрій читання компакт-дисків і перезавантажте комп’ютер-зразок.

  Натисніть кнопку Параметри потрібні для запуску комп'ютера з пристрій читання компакт-дисків, якщо з'явиться запит.
 2. Коли з'явиться вікно "Вас вітає програма інсталяції", натисніть клавішу R, щоб запустити консоль відновлення.
 3. Якщо у вас є подвійний завантаження або багатоваріантне завантаження комп'ютера, виберіть Установка, що доступ до консолі відновлення.
 4. Коли буде запропоновано, введіть адміністратор паролів. Якщо адміністратор паролів пустий, просто натисніть ENTER.
 5. У командному рядку введіть відповідні команди для Діагностика та виправлення установки Windows XP.

  Список команди, доступні в консолі відновлення, введіть відновлення консольні команди або help в команду запит і натисніть клавішу ENTER.

  Відомості про конкретний команда, тип helpімя _ команди у командному рядку і натисніть клавішу ENTER.
 6. Щоб вийти з консолі відновлення та перезавантаження комп'ютера, введітьвихід в командному рядку та натисніть клавішу ВВЕДІТЬ.

сценарій виконання командний рядок консолі відновлення

Під Вільний час сценарій виконання консолі відновлення, ви працюєте з Спеціальне командний рядок замість звичайних командний рядок Windows. консоль відновлення має свій власний командний інтерпретатор. Щоб ввести цей командний інтерпретатор, буде запропоновано з консолі відновлення введіть пароль локального адміністратора.

Під Вільний час запуску консолі відновлення, натисніть клавішу F6, щоб інсталювати драйвер SCSI або RAID стороннього, у випадку, що вам потрібно, щоб такий драйвер для доступу до жорсткого диска. Цей рядок працює так само, як і під Вільний час інсталяції операційної системи.

консоль відновлення займає кілька секунд, щоб почати. У меню консолі відновлення нумерованого списку на комп'ютері, інсталяцій Windows з'являється. (Як правило, тільки c:\Windows існує.) Натисніть номер, перш ніж натискання клавіші ENTER, навіть тоді, коли з'являється лише один запис А. Якщо натиснути ENTER, не вибираючи число, комп’ютер-зразок буде перезавантажено та запускає процес знову.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2399081

Коли ви бачите запитувати % SystemRoot % (як правило, C:\Windows), ви можете почати використовувати команди для консолі відновлення.

Команди інтерактивні елементи

 
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
У цьому списку описано доступні команди для консолі відновлення
 • Attrib змінює атрибути файлу або каталогу.
 • Пакетний виконує команди, які вказуються в текстовому файлі, вхідний _ файл. вихідний файл містить виводу команди. Якщо аргумент на вихідний файл параметр, вивід відображається на екрані.
 • Bootcfg змінює файл Boot. ini для конфігурації завантаження і відновлення.
 • пристрій читання компакт-дисків (Chdir) діє лише у системної папки поточної Windows Установка, знімний пул носіїв, в кореневому каталозі будь-якого розділу жорсткого диска або локальних джерел.
 • Chkdsk/P перемикач працює Chkdsk, навіть якщо дублювання диска не позначаються як брудні. На ключ /r виконує пошук пошкоджених секторів і відновлення тієї частини інформації. Цей ключ має на увазі/p. Для роботи Chkdsk необхідний Autochk. Chkdsk автоматично шукає Autochk.exe у папці автозавантаження. Якщо програма Chkdsk не вдається знайти файл у в папки автозавантаження, він шукає компакт-диск Windows 2000 програма інсталяції. Якщо програма Chkdsk не можете знайти інсталяційний компакт-диск, Chkdsk пропонує користувачеві для розташування Autochk.exe.
 • Cls очищує екран.
 • Копіювати копіювання файлів до кінцевого розташування. За промовчанням, цільового не може бути: знімний дублювання диска, і ви не можете використовувати символи підстановки. Копіювання на архівний файл із компакт-диска Windows 2000 програма інсталяції автоматично розпаковує файл.
 • Del (Delete) видаляє одного файлу. Діє в межах системної папки на поточної інсталяції Windows, на знімних носіях, в кореневому каталозі будь-якому жорсткий розділ диска або локальних джерел. За промовчанням не можна використовувати символи узагальнення.
 • Dir відображає список всіх файлів, включаючи приховані та системні файли.
 • Вимкнути вимикає Windows системної служби або драйвера. Зміннаservice_or_driver ім'я служби або драйвер, який потрібно вимкнути. Під Вільний час сценарій виконання цієї команди вимкнути за застосунок-служба, команда відображає оригінальний тип запуску служби, перш ніж вона Змінює тип SERVICE_DISABLED. Примітка вихідний тип запуску так що за допомогою команди увімкнути » перезапустити службу.
 • Diskpart керує розділами на томах жорсткого диска. / Додати параметр створює новий розділ. / Видалити параметр видаляє наявний розділ. Змінна пристрій на ім’я пристрою для нового розділу (наприклад, \device\harddisk0). Змінна їзди це буква диска для розділу, на якому ви маєте намір видалити (наприклад, D). Розділ є на позначення для розділів, що видаляється, (наприклад: \device\harddisk0\partition1) і може бути використана, а не на дублювання диска змінної. Змінний розмір є розмір, в мегабайтах, нової розділ.
 • увімкнути дозволяє Windows системної служби або драйвера. Зміннаservice_or_driver ім'я служби або драйвер, який потрібно дозволити, і типу запуску є тип запуску із підтримкою служби. Тип запуску використовує один з в такі формати:
  SERVICE_BOOT_START
  SERVICE_SYSTEM_START
  SERVICE_AUTO_START
  SERVICE_DEMAND_START
 • Вихід завершення роботи консолі відновлення та перезавантаження в комп’ютер-зразок.
 • деталізувати розширює стиснутий файл. Змінна джерелом є файл, Ви хочете, щоб розширити. за промовчанням неможливо використовувати знаки підстановки. На Змінна призначення є каталог для нового файлу. За промовчанням на призначення не можуть бути знімний пул носіїв та не може бути призначений лише для читання. Можна скористатися перевагою командою attrib видалити атрибут лише для читання за призначенням Каталог. Параметр /f: filespec необхідна, якщо джерело містить більше одного файлу. Це параметр дозволяє символи узагальнення. /Y перемикач вимикає запит на змінення на підтвердження перезаписування. /D перемикач указує, що файли не буде розширена і відображає Каталог файлів у джерелі.
 • Fixboot пише новий завантажувальний сектор системного розділу.
 • Fixmbr ремонт розділу завантаження головним завантажувальним кодом. Змінна пристрій є необов'язкове ім'я, пристрою, що потребує нового зразка завантажувальний запис А. Пропустити цю змінну, коли об'єкт є пристрій завантаження.
 • Формат формат диска. /Q перемикач виконує швидке форматування. /Fs перемикач указує файлової системи.
 • Довідка Якщо за допомогою команди змінної не вказати команду, допомогти перелічено всі команди, що консоль відновлення підтримує.
 • Listsvc використовується відображає всі доступні служби та драйвери на в комп’ютер-зразок.
 • Вхід до системи відображає виявлені інсталяції Windows і просить місцевих адміністратор паролів для цих установок. Використовуйте цю команду, щоб перейти до іншої інсталяції або підкаталогу.
 • Карта відображає пристрою наразі активний. Включити параметр дуги , щоб указати сценарій виконання шляхів Advanced RISC Computing (ARC) (формат для Boot. ini) замість Windows пристрій контури.
 • MD (Mkdir) діє тільки в межах системної папки поточної Інсталяції Windows, на знімних носіях, кореневий каталог будь-якого жорсткого диска розділ, або локальних джерел.
 • Більш / тип відображає файл вказаного тексту на екрані.
 • Регіонального розвитку (Rmdir) діє тільки в межах системної папки поточної Інсталяції Windows, на знімних носіях, кореневий каталог будь-якого жорсткого диска розділ, або локальних джерел.
 • Рен (перейменування) діє тільки в межах системної папки поточної Інсталяції Windows, на знімних носіях, кореневий каталог будь-якого жорсткого диска розділ, або локальних джерел. Не можна вказати новий дублювання диска або шлях як ціль.
 • Встановити відображає і встановлює консолі відновлення навколишнього середовища змінні.
 • SystemRoot встановлює поточний каталог % SystemRoot %.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Правила консолі відновлення

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Кілька середовища правила діють під Вільний час роботи у консолі відновлення. Тип набір щоб побачити поточний навколишнього середовища. За промовчанням дані є правила:
 • AllowAllPaths = FALSE блокує доступ до каталогів і підкаталогів поза на автоматична інсталяція системи, вибраний, коли ви увійшли до відновлення Консолі.
 • AllowRemovableMedia = FALSE блокує доступ до знімних носіїв як мішень для копіювання файли.
 • AllowWildCards = FALSE запобігає узагальнення підтримки для команди як копія та del.
 • NoCopyPrompt = FALSE означає, що з'явиться, консоль відновлення для підтвердження під Вільний час перезаписування наявного файлу.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Як видалити консолі відновлення

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Видалення консоль відновлення.
 1. Перезавантажити комп’ютер-зразок, натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Мій комп’ютер-зразокі двічі клацніть жорсткому диску, де встановлена на консоль відновлення.
 2. У меню Знаряддя виберіть пункт Параметри папкита відкрийте вкладку вигляд .
 3. Натисніть кнопку Відображати приховані файли та папки, натисніть кнопку Щоб очистити в Приховувати захищені системні файли прапорець, і натисніть кнопку ОК.
 4. У кореневій папці видалити папка Cmdcons і Cmldr файл.
 5. У кореневій папці клацніть правою кнопкою миші файл Boot. ini і виберіть пункт Властивості.
 6. Зніміть на тільки для читання прапорець і натисніть кнопку ОК.

  Попередження: редагування файлу Boot. ini неправильно може запобігти ваш за перезавантаження комп ' ютера. Переконайтеся, що видалити лише запис А для в консоль відновлення. Також, зміни атрибутів файлу Boot. ini назад до на для читання стан після завершення цієї процедури. Відкрийте файл Boot. ini в Microsoft Windows блокнот і видалити запис А для консолі відновлення. Вона виглядає так:
  /Cmdcons C:\cmdcons\bootsect.dat="Microsoft консолі відновлення Windows"
 7. Збережіть файл і закрийте його.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Як встановити консоль відновлення під Вільний час автоматичної інсталяції

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Для інсталяції консолі відновлення під Вільний час без нагляду установки Windows, скористайтеся розділу [GuiRunOnce] в файл Unattend. txt.
Command1 = "шлях\winnt32 /cmdcons / Автоматическая "
Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання файлу Unattend. txt див. керівництво планування розгортання Windows 2000 Server Resource Kit.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Посилання

За допомогою групової політики змінити правила і розширити на влади, що у вас у консолі відновлення.

Для отримання додаткових відомостей про те, як Щоб зробити це, клацніть номер статті в в Microsoft Knowledge Base:
310497Як додати більше влади консоль відновлення за допомогою групових політик

Щоб отримати додаткові відомості про консоль відновлення Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
314058Опис консолі відновлення Windows XP, для досвідчених користувачів

Властивості

Номер статті: 307654 - Востаннє переглянуто: 6 червня 2013 р. - Редакція: 7.1
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbcip kbmt KB307654 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 307654

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com