Popis nástroje Windows XP Upgrade Advisor

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 307726 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek obsahuje popis systému Windows XP Nástroj Poradce pro upgrade.

Poznámka: Instalace systému Windows XP automaticky spustí Poradce pro Upgrade na nástroj při upgradujete z předchozí verze operačního systému Windows XP. Je možné také spouštět ručně klepnutím na nástroj Poradce pro Upgrade Kontrola systému Kompatibilita na úvodní stránce Microsoft Windows XP Po vložení disku CD-ROM systému Windows XP do jednotky CD-ROM nebo DVD-ROM. Jste Můžete také stáhnout nástroj Poradce pro Upgrade z webu společnosti Microsoft, je uvedených v části "Další informace" tohoto článku.

Další informace

Poradce pro Upgrade na systém Windows XP obsahuje informace o potenciální problémy počítače může dojít při upgradu na systém Windows XP. Poradce pro Upgrade na systém Windows XP zkontroluje systém periferní zařízení a programy a Vytvoří seznam položek, které nemusí správně fungovat v systému Windows XP.

Sestava Poradce pro Upgrade na systém Windows XP obsahuje seznam problémů s kompatibilitou které byly nalezeny v následujících dvou hlavních kategorií:

Blokující problémy

Blokující problémy zabránit nebo blokovat upgrade systému Windows XP.

Upozornění

Upozornění informují o hardwaru a softwaru, který nesmí funkce správně po inovaci systému Windows XP. Avšak narozdíl od blokování problémy, by stále možné úspěšně provést upgrade na systém Windows XP.

Poradce pro Upgrade na systém Windows XP je dynamický nástroj. Pokud jste online Poradce pro Upgrade na systém Windows XP zkontroluje webu Windows Update pro nové ovladače pro součásti, periferní zařízení nebo programy pro váš počítač. Poradce pro Upgrade na systém Windows XP obsahuje také informace do souboru, který můžete Uložit a uložit na pevný disk.

Poradce pro Upgrade na systém Windows XP je k dispozici na následujících webech společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/home/upgrading/advisor.mspx
http://www.microsoft.com/windowsxp/pro/upgrading/advisor.mspx
Další informace o kompatibilitě se systémem Windows XP klepněte na tlačítko naleznete v následujících článcích znalostní báze společnosti Microsoft:
286575"Designed for Microsoft Windows xp" testovací aplikace Framework 1.1
295322 Jak Určete, zda je hardware nebo software kompatibilní se systémem Windows XP
292607 Systém Windows XP Podporované možnosti upgradu

Vlastnosti

ID článku: 307726 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbenv kbinfo kbsetup kbmt KB307726 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:307726

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com