Ako pridať alebo odstrániť hier v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 307768 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento podrobný článok popisuje ako správca môžete pridať alebo odstrániť hry z počítačov so systémom Windows XP.

Pre počítače so systémom Windows XP na doméne, môžete vytvoriť bodu inštalácie, ktorá odstraňuje hry, ale ak nemal mať, že krok, možno budete chcieť odstrániť hry z určitých pracovných staníc. Ak urobil eliminovať hier v inštalačný balík, budete chcieť poskytnúť jedným alebo viacerými hry pre určitých používateľov.

Ako pridať alebo odstrániť hier v systéme Windows XP

 1. CD-ROM systému Windows XP do jednotky CD-ROM, kliknite na Štart, a potom kliknite na tlačidlo Ovládací Panel.
 2. Dvakrát kliknite na Pridanie alebo odstránenie programov.
 3. Kliknite na položku Pridať alebo odstrániť súčasti systému Windows.
 4. V Sprievodcovi súčasťami systému Windows kliknite na Príslušenstvo a utility (slovami, nie začiarkavacie políčko) a potom kliknite na tlačidlo Podrobnosti.
 5. Použite vhodnú metódu.
  • Ak Hry začiarkavacie políčko nie je začiarknuté (žiadne hry sú nainštalované), a chcete nainštalovať všetky hry, kliknutím vyberte Hry začiarkavacie políčko, kliknite na tlačidlo ok, a potom kliknite na tlačidlo Next.
  • Ak Hry začiarkavacie políčko nie je začiarknuté (žiadne hry sú nainštalované), a chcete inštalovať jeden alebo niekoľko hier, kliknite na tlačidlo Hry (slovo, nie začiarkavacie políčko) a potom začiarknite políčka pre hry, ktorú chcete nainštalovať. Kliknite na položku ok, kliknite na tlačidlo ok, a potom kliknite na tlačidlo Next.
  • Ak Hry je začiarknuté políčko a pozadia políčko je biela (všetky hry sú nainštalované) a vy chcete odinštalovať všetky hry, zrušte Hry začiarkavacie políčko, kliknite na tlačidlo ok, a potom kliknite na tlačidlo Next.
  • Ak Hry je začiarknuté políčko a pozadia políčko je biela (všetky hry sú nainštalované) a vy chcete odinštalovať iba niektoré hry, kliknite na Hry (slovo, nie začiarkavacie políčko) a potom kliknutím zrušte začiarknutie políčok pre hry, ktoré chcete odinštalovať. Kliknite na položku ok, kliknite na tlačidlo ok, a potom kliknite na tlačidlo Next.
  • Ak Hry Toto políčko je začiarknuté a pozadia políčko je šedá (jednu alebo viacero hier sú nainštalované), a chcete odinštalovať všetky hry, zrušte Hry začiarkavacie políčko, kliknite na tlačidlo ok, a potom kliknite na tlačidlo Next.
  • Ak Hry Toto políčko je začiarknuté a pozadia políčko je šedá (jednu alebo viacero hier sú nainštalované), a chcete odinštalovať iba niektoré hry, kliknite na tlačidlo Hry (slovo, nie začiarkavacie políčko) a potom kliknutím zrušte začiarknutie políčok pre hry, ktoré chcete odinštalovať. Kliknite na položku ok, kliknite na tlačidlo ok, a potom kliknite na tlačidlo Next.
Podľa predvoleného nastavenia systém Windows XP obsahuje FreeCell, srdcia, míny, Pinball, solitér a Pavúčí Solitaire.


Vlastnosti

ID článku: 307768 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB307768 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:307768

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com