Jak ovládat funkce usnadnění pro zrakově uživatele pomocí Správce nástrojů v systému Windows

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 307773 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Pomocí správce kontrolovat stav programu usnadnění a spustit nebo ukončit program usnadnění. Pokud máte přístup na úrovni správce, můžete systému Windows nakonfigurovat tak, aby program usnadnění spustí při spuštění Správce nástrojů. Následující předdefinované usnadnění programy jsou k dispozici ze správce:
  • Program Lupa
  • Program Narrator
  • Klávesnice na obrazovce
Program Narrator spustí ve výchozím nastavení při spuštění Správce nástrojů tak, aby uživatelé zrakově mít okamžitý přístup do Správce nástrojů. Tento článek popisuje řízení funkce usnadnění pro zrakově uživatele pomocí Správce nástrojů v počítači se systémem Microsoft Windows XP nebo Microsoft Windows 2000-založen.


Spuštění Správce

Chcete-li otevřít správce, stiskněte klávesu Windows logo + U. Klávesu Windows logo + U při zobrazeno dialogové okno Vítá vás systém Windows, před přihlášení k počítači. Pokud tak učiníte, pokud provedete změny funkcí usnadnění zadaný při jste přihlášeni, tyto změny jsou automaticky použity.


Použití Správce

Můžete nakonfigurovat systém Windows automaticky spustit některou nebo všechny tři programy usnadnění na následující časy:
  • Při přihlášení
  • Při uzamčení plochy počítače
  • Při spuštění Správce
Můžete například nakonfigurovat Lupa spustit automaticky při příštím přihlášení k počítači. Po provedení této akce nemáte postup spuštění programu Lupa při každém přihlášení k počítači.

Vlastnosti

ID článku: 307773 - Poslední aktualizace: 2. července 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbhowtomaster KB307773 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:307773

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com