Ako ovládať funkcie zjednodušenia ovládania pre zrakovo postihnutých používateľov pomocou programu Správca pomôcok v systéme Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 307773 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Správca pomôcok môžete skontrolovať stav programu zjednodušenia ovládania a na spustenie alebo zastavenie programu zjednodušenia ovládania. Ak máte prístupom na úrovni správcu, môžete nakonfigurovať systém Microsoft Windows tak, aby prístupnosť program sa spustí pri spustení Správcu pomôcok. Nasledujúce programy na zjednodušenie ovládania vstavaných sú dostupné z programu Správca pomôcok:
  • Zväčšovacie sklo
  • Moderátor
  • Klávesnicu na obrazovke
Program Moderátor spúšťa ako predvolená pri spustení Správcu pomôcok tak, aby používatelia, ktorí majú poškodený zrak mať okamžitý prístup k programu Správca pomôcok. Tento článok popisuje ako ovládať funkcie zjednodušenia ovládania pre zrakovo postihnutých užívateľov Microsoft Windows 2000-založené alebo počítač so systémom Microsoft Windows XP pomocou programu Správca pomôcok.


Spustite Správcu pomôcok

Ak chcete otvoriť Správcu pomôcok, stlačte Windows logo klávesa + U. Môžete stlačiť Windows logo klávesa + U Ak Víta vás systém Windows dialógové okno sa zobrazí pred prihlásiť na počítač. Ak urobíte, ak vykonáte zmeny špecifikované ovládania pri prihlásení, tieto zmeny sa automaticky použijú.


Používanie programu Správca pomôcok

Môžete nakonfigurovať systém Windows automaticky spúšťať niektoré alebo všetky tri programy na zjednodušenie ovládania v každom z nasledovných termínoch:
  • Pri prihlásení
  • Pri uzamknutí pracovnej plochy počítača
  • Pri spustení programu Správca pomôcok
Napríklad môžete konfigurovať Zväčšovacie sklo na automatické spustenie pri najbližšom prihlásení do počítača. Keď urobíte, nemáte sledovať postup na spustenie zväčšovacieho skla zakaždým, keď sa prihlásite do počítača.

Vlastnosti

ID článku: 307773 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowtomaster kbmt KB307773 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:307773

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com