Nasıl yapılır: Windows'ta hizmet programı Yöneticisi'ni kullanarak erişilebilirlik görme güçlüğü olan kullanıcılar için denetler.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 307773 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bir Erişilebilirlik programının durumunu denetlemesine ve başlatmak veya bir erişilebilirlik programını durdurmak için Hizmet Programı Yöneticisi'ni kullanabilirsiniz. Yönetici düzeyinde erişiminiz varsa, Microsoft Windows yapılandırabilirsiniz, böylece bir hizmet programı Yöneticisi başladığında Erişilebilirlik programını başlatır. Aşağıdaki yerleşik erişilebilirlik programlarını Hizmet Programı Yöneticisi'nden kullanılabilir:
  • Büyüteç
  • Ekran Okuyucu
  • Ekran Klavyesi
Ekran Okuyucu, görme güçlüğü kullanıcılar, hemen bir erişim için Hizmet Programı Yöneticisi olması için Hizmet Programı Yöneticisi başladığında varsayılan olarak başlatılır. Bu makalede, Microsoft Windows 2000 tabanlı veya Microsoft Windows XP tabanlı bir bilgisayarda hizmet programı Yöneticisi'ni kullanarak erişilebilirlik görme güçlüğü olan bir kullanıcı için nasıl.


Hizmet Programı Yöneticisi'ni başlatma

Hizmet Programı Yöneticisi'ni açmak için <a0></a0>, tuşuna basın Windows logo tuşu + U. Windows logo tuşuna basabilirsiniz Windows'a Hoş Geldiniz iletişim kutusu, bilgisayarda oturum açtıysanız, önce görüntülendiğinde tuşu + U. Oturum açtığınız zaman belirtilen erişilebilirlik değişiklik yaparsanız, bunu yaparsanız, bu değişiklikler otomatik olarak uygulanır.


Hizmet Programı Yöneticisi'ni kullanın

Aşağıdaki zamanları birini otomatik olarak herhangi birini veya tümünü üç erişilebilirlik programlarını başlatmak için Windows'u yapılandırabilirsiniz:
  • Oturum zaman
  • Bilgisayar Masaüstü hangi koşullarda Kilitle
  • Hizmet Programı Yöneticisi'ni başlattığınızda
Örneğin, bilgisayarınızda oturum açtığınızda otomatik olarak başlatmak için Büyüteç'I yapılandırabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, bilgisayarınıza oturum açan her Büyüteç'i başlatmak için bu yordamı izlemeniz gerekmez.

Özellikler

Makale numarası: 307773 - Last Review: 2 Temmuz 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowtomaster KB307773 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:307773

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com