Відображення, використання й очищення папки "Мої останні документи" в меню "Пуск" у Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 307875 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб і надалі отримувати оновлення системи безпеки для Windows, переконайтеся, що на комп’ютері запущено Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Щоб отримати додаткові відомості, відвідайте веб-сайт корпорації МайкрософтПрипинення підтримки деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У папці "Мої останні документи" в меню Пуск (Windows XP) відображається список нещодавно використовуваних файлів і документів. У цій статті описано спосіб відображення, використання й очищення вмісту папки "Мої останні документи".

Відображення папки "Мої останні документи"

Щоб відобразити папку "Мої останні документи" в меню Пуск, виконайте наведені нижче дії.
 1. Натисніть кнопку Пуск правою кнопкою миші та виберіть Властивості. Або, якщо меню Пуск уже відкрито, клацніть правою кнопкою миші на вільному місці в меню Пуск і виберіть Властивості.
 2. Клацніть Настройка.
 3. Відкрийте вкладку Додатково.
 4. У розділі Останні документи встановіть прапорець Відображати список нещодавно відкритих документів і двічі натисніть OK. Під час наступного натискання кнопки Пуск у меню Пуск відобразиться команда Мої останні документи.

Відкриття нещодавно використовуваного документа

Щоб відкрити нещодавно використовуваний документ, натисніть кнопку Пуск, виберіть Мої останні документи, а потім – елемент, який потрібно відкрити.

Очищення вмісту папки "Мої останні документи"Щоб автоматично очистити вміст папки Мої останні документи, перейдіть до розділу "Виправити автоматично". Щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до розділу Виправити вручну.

Виправити автоматичноЩоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть кнопку Fix it або посилання під нею. Клацніть Виконати в діалоговому вікні Завантаження файлу та дотримуйтесь інструкцій майстра Fix it.

Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50534


Примітки
 • Цей майстер може бути доступний лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, рішення Fix it можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.

Після цього перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?Виправити вручну

Щоб очистити список Мої останні документи, виконайте наведені нижче дії.
 1. Натисніть кнопку Пуск правою кнопкою миші та виберіть Властивості. Або, якщо меню Пуск уже відкрито, клацніть правою кнопкою миші на вільному місці в меню Пуск і виберіть Властивості.
 2. Клацніть Настройка.
 3. Відкрийте вкладку Додатково.
 4. У розділі Останні документи виберіть Очистити список, а потім двічі натисніть OK. З папки "Мої останні документи" буде видалено нещодавно використовувані. Зауважте, що під час виконання цієї операції документи не видаляються з жорсткого диска.

Виправлення неполадок

Деякі програми не додають елементи до папки "Мої останні документи". У такому разі нещодавно використовуваний документ не буде наведений у списку. Якщо потрібно відкрити документ, не наведений у списку Мої останні документи, клацніть Пошук у меню Пуск, щоб виконати пошук потрібного елемента.

ПОСИЛАННЯ

Для отримання додаткових відомостей про меню "Пуск" у Windows XP клацніть цей номер статті, щоб переглянути її в базі знань Майкрософт:
279767 Опис меню "Пуск" у Windows XP

Чи вирішено проблему?
Властивості

Номер статті: 307875 - Востаннє переглянуто: 26 вересня 2011 р. - Редакція: 3.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbhowtomaster kbmsifixme kbfixme KB307875

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com