Номер статті: 307881 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що ви використовуєте Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткових відомостей зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті описано, як перетворити файлову систему FAT16 або файлової системи FAT32 у файлову систему NTFS в Microsoft Windows XP. Вимоги або умови для перетворення файлової системи пояснено перший щоб мінімізувати проблеми. Усунення несправностей розділ надається в кінці статті, у випадку, якщо виникають будь-які проблеми під Вільний час спроби перетворення.

ВВЕДЕННЯ

Microsoft Windows XP підтримує наступні три файлу системи для фіксованих диски:
 • FAT16
 • FAT32
 • NTFS
Рекомендовано використовувати NTFS з Windows XP з його передової продуктивності, безпеки та надійності функцій. У цій статті у цій статті описано перетворення тому FAT16 або FAT32 на NTFS.

Вимоги

Перед початком перетворення ЖИРУ Том або FAT32 до NTFS, розглянути наступні обмеження та вимоги:
 • UDF та CDFS використовуються лише з оптичних носіїв і не може бути перетворити на NTFS.
 • FAT12, єдиний формат, що використовується на дискети дискети.
 • Деякі попередні програми, які не були написані для Microsoft Windows NT 4.0 або Microsoft Windows 2000 може виставляти швидкодії після перетворення файлової системи FAT32 на NTFS. Ця проблема не виникає на чисту розділ NTFS.
 • За допомогою команди convert (convert. exe) для перетворення з наявний Том чи том FAT32 на NTFS. Тому що це перетворення зберігає всі ваші файли (на відміну від формату операції), використайте convert. exe, щоб зберегти недоторканим файли, розміщені на вашому томів.
 • Перетворення файлової системи на NTFS є одностороннім процесом. Після того як ви перетворення диска або розділу на NTFS, не можна перетворити назад на ЖИР або до FAT32. Щоб відновити Том попередній файлової системи, вам слід переформатувати як FAT або FAT32. Ця дія видаляє всі існуючі дані, включаючи ваш програми та особисті файли. У цьому разі слід або відновити ваші дані з резервної копії або перевстановити операційну систему і програми.
 • Convert вимагає, що у вас є трохи вільного простору на дублювання диска або в розділі, щоб перетворити його. Якщо convert визначає, що там не є достатньо вільного місця для тому, він не перетворює на Том.
 • Якщо ви запускати інших операційних системний інтегратор Microsoft Windows на комп’ютер-зразок, на додаток до Windows XP, Примітка такі питання:
  • Windows 2000 і Windows XP мають повний доступ до файли на томі NTFS.
  • Windows NT 4.0 з пакетом оновлень 4 (SP4) або пізніше можна отримати доступ до файли на томі NTFS. Проте існують деякі обмеження з файлами, які зберігаються за допомогою функцій з останньої версії NTFS.
  • Microsoft Windows Millennium Edition (Me), Microsoft Windows 98 Second Edition і раніше, і MS-DOS неможливо отримати доступ до файлів на Тому NTFS.

Як конвертувати ЖИРУ Том або FAT32 на NTFS

Примітка Хоча шанси корупції чи втрата даних під Вільний час на перетворення є мінімальним, рекомендовано виконувати архівувати даних на Том, який потрібно перетворити, перед початком перетворення.

Щоб перетворити наявний Том FAT або FAT32 на NTFS, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Всі Програми, наведіть вказівник на пункт Аксесуариа потім натисніть кнопкукомандний рядок у режимі адміністратора.
 2. У командному рядку введіть, дебуква диска -диск, який потрібно перетворити:
  перетворення буква диска: /fs
  Наприклад, введіть таку команду, щоб перетворити дублювання диска e NTFS:
  перетворення e: /fs
  Примітка Якщо операційну систему на дублювання диска, який потрібно перетворити, вам буде запропоновано запланувати завдання, коли ви перезавантажте комп’ютер-зразок, оскільки не вдалося завершити перетворення під Вільний час роботи операційної системи. Коли з'явиться запит, натисніть кнопку Так.
 3. Коли ви отримаєте таке протокол IMAP в команду запит, введіть позначку тому диска, який потрібно перетворити, а потім натисніть клавішу ENTER:
  Тип файлової системи є ЖИРУ.
  Введіть поточну мітку тому для диска дублювання диска лист
 4. Після перетворення файлової системи на NTFS, ви отримаєте на таке протокол IMAP командного рядка:
  Перетворення завершити
 5. Закрийте вікно командний рядок.

Виправлення неполадок

 • При спробі перетворити том NTFS, ви отримаєте на таке протокол IMAP про помилку в командному рядку:
  Перетворення не може отримати ексклюзивний доступ до на буква дискадублювання диска, так що це перетворення зараз неможливе. Ви хочете запланувати його, щоб бути перетворення після наступного перезавантаження системи?<Y></Y>
  Це питання виникає коли том, який потрібно перетворити використовується, наприклад, Якщо дублювання диска, який потрібно перетворити-же дублювання диска, де є Windows XP працює.

  Щоб вирішити цю проблему, введіть Y в регіоні командний рядок у режимі адміністратора. Том або дублювання диска перетворюється на NTFS наступного разу що ви Запустіть комп’ютер-зразок.
 • При спробі перетворити том NTFS, ви отримаєте на таке протокол IMAP про помилку в командному рядку:
  Перетворення не можна запустити, тому що Том використовується іншим процесом. Перетворення може запустити, якщо тому розібрав вперше. ВСІ ВІДКРИТІ ДЕСКРИПТОРИ ЦЬОГО ТОМУ БУДЕ ПОТІМ БУТИ, НЕПРИПУСТИМИЙ. Хотіли б ви примусово відключити цей том?<Y></Y>
  Ця проблема виникає, коли файли, які ви використовується на том, який потрібно перетворити. Це включає файли, які доступ користувачів в мережі.

  Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся одним із Наступні методи:
  • Закрийте всі програми, які використовують файли на на дублювання диска а потім введіть y у командному рядку для перетворення диска на NTFS.
  • У командному рядку введіть Y.
З'являється таке протокол IMAP про помилку:
Перетворення не може отримати ексклюзивний доступ до на дублювання диска лист дублювання диска, так що це перетворення зараз неможливе. Ви хотіли б запланувати перетворення під Вільний час наступного перезавантаження системи?<Y></Y>
Тип Y у командному рядку. На Том або дублювання диска перетворено на NTFS наступного разу, коли ви починаєте вашу комп’ютер-зразок.

ПОСИЛАННЯ

Докладніше про convert. exe виконайте такі інтерактивні елементи. Перегляд списку параметрів командного рядка:
 1. Натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Всі Програми, наведіть вказівник на пункт Аксесуариа потім натисніть кнопкукомандний рядок у режимі адміністратора.
 2. У командному рядку введіть Допомога перетворення, а потім натисніть клавішу ENTER.
Список параметрів командний рядок для convert. exe з'явиться.Для отримання додаткових відомостей про те, як багато вільного простору, потрібно перетворити ЖИРУ до NTFS, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
156560Вільний простір, необхідний для перетворення ЖИРУ на NTFS

Властивості

Номер статті: 307881 - Востаннє переглянуто: 29 червня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbfilesystems kbtshoot kbhowtomaster kbenv kbmt KB307881 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 307881

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com