ID článku: 307895 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje použitie nástroja Pridanie alebo odstránenie programov, zmeniť alebo odstrániť program, ktorý je nainštalovaný v počítači so systémom Windows XP.

Ďalšie informácie

Ako zmeniť nainštalovaného programu

Poznámka Túto funkciu nemožno použiť zmeniť všetky programy.

Túto funkciu môžete použiť na zmenu inštalácie služby Inštalátor systému Windows-založené programy, ako napríklad Microsoft Office XP. Windows Installer-založené programy zahŕňajú možnosti režimu údržby. S touto voľbou, môžete pridať alebo odstrániť funkcie, zmena stavu inštalácie programu alebo jednotlivých komponentov, alebo opraviť a obnoviť inštaláciu.

Ak chcete zmeniť program, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Ovládací Panel, a potom dvakrát kliknite na Pridanie alebo odstránenie programov.
  2. VNainštalované programy políčko, kliknite na program, ktorý chcete odstrániť, a kliknite Zmena alebo Zmeniť alebo odstrániť.
  3. Postupujte podľa pokynov na obrazovke a vykonať zmeny, ktoré chcete.

Ako odstrániť nainštalovaný program

Ak chcete odstrániť program, ktorý je nainštalovaný na vašom počítači, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Ovládací Panel, a potom dvakrát kliknite na Pridanie alebo odstránenie programov.
  2. VNainštalované programy políčko, kliknite na program, ktorý chcete odstrániť, a kliknite Odstrániť.
  3. Ak sa zobrazí výzva na potvrdenie odstránenia programu, kliknite na tlačidlo áno.

Riešenie problémov

  • Uistite sa, že program, ktorý kliknutí v nástroji Pridanie alebo odstránenie programov je program, ktorý chcete odstrániť z počítača. Niektoré programy môžu nie vyzve na potvrdenie odstránenia pred program je odstránený z počítača.
  • Program pomocou nástroja Pridanie alebo odstránenie programov môžete odstrániť iba ak program je napísaný pre systém Windows. Ak nevidíte program, ktorý chcete odstrániť v Nainštalované programy škatuľa, pozri dokumentáciu k programu, pre inštrukcie o tom, ako ho odstrániť.

Odkazy

Ďalšie informácie o pridávaní programov pomocou nástroja Pridanie alebo odstránenie programov, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
305548Pridanie súčastí a programov do počítača so systémom Windows XP
Pridanie alebo odstránenie programov – prehľad

Vlastnosti

ID článku: 307895 - Posledná kontrola: 9. apríla 2013 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbusage kbenv kbhowtomaster kbcip kbmt KB307895 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 307895

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com