Inovácia systému Windows 2000 skupinovej politiky pre systém Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 307900 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Systém Windows XP Professional podporuje nadmnožinu vlastností skupinovej politiky podporuje systém Windows 2000. Nové funkcie sú implementované prostredníctvom aktualizované rozšírenia na strane klienta, súbory šablón pre správu (.adm) a aktualizované skupinovej politiky modulu.

Tento článok popisuje, ako vykonať upgrade objektu Windows 2000 Active Directory skupinovej politiky (GPO) na podporu nových funkcií v systéme Windows XP a ako riadiť takýchto predmetov.

DALSIE INFORMACIE

Ak inovujete Active Directory GPO podporovať nové nastavenie politiky systému Windows XP, Windows 2000-založené klientov ignorovať nastavenia špecifické pre systém Windows XP. Toto správanie sa prejavuje na úrovni za nastavenie. Ak objekt politiky obsahuje nastavenie politiky, ktorý nie je podporovaný, uplatňovali všetky ostatné nastavenia podporované politiky z tohto objektu politiky.

Upgrade Windows 2000 GPO, členom domény so systémom Windows XP postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, typu MMC, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 2. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Pridať alebo odstrániť modul Snap-in.
 3. V Pridať alebo odstrániť modul Snap-in dialógové okno, kliknite na tlačidlo Pridať.
 4. V Pridanie samostatného modulu dialógové okno, kliknite na tlačidlo Skupinová politika, a potom kliknite na tlačidlo Pridať.
 5. V Objekt politiky skupiny vybrať dialógové okno, Lokálny počítač sa zobrazí ako cieľové objektu. Kliknite na tlačidlo Prehľadávať, vyberte objekt, ktorý chcete inovovať, a potom kliknite na tlačidlo ok.

  Poznámka Po kliknutí na tlačidlo Prehľadávať, oneskorenie môže nastať pokiaľ systém Windows hľadá objekty politiky v doméne.
 6. Kliknite na tlačidlo Zatvorte.
 7. Kliknite na tlačidlo ok.
Teraz môžete upraviť nastavenia politiky v tomto objekte politiky pomocou politiky skupiny konzoly od klienta so systémom Windows XP.

Dôležité Po použití Windows 2000 Service Pack 4 (SP4), šablóny zabezpečenia skupinovej politiky sa obnovia na predvolené nastavenia systému Windows 2000 na zabezpečenie. Z dôvodu tejto zmeny sa musí opakovať týchto siedmich krokov, po použití Windows 2000 SP4.

Súbory .adm sú automaticky aktualizované, ak sú splnené všetky nasledujúce podmienky:
 • Súbor .adm na lokálnom počítači má novšie timestamp ako ten, ktorý sa nachádza v priečinku \Adm na radiči domény.
 • Súbory .adm majú iný súbor veľkostí.
 • "Vypnúť automatickú aktualizáciu súbory ADM je vypnuté" nie je povolená skupinovej politiky pre používateľa.
Ďalšie informácie o príbuzná téma, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
316977Správanie šablónu politiky skupiny v systéme Windows Server 2003

Poznámky

 • Objekt GPO skutočne aktualizovať novými súbormi .adm, keď kliknete alebo rozšíriť Konfigurácia počítača alebo Konfigurácia používateľa pod názvom objektu politiky. Jediný objekt politiky naraz môžete inovovať pomocou tejto metódy.
 • Modulu politiky skupiny systému Windows XP funguje len v systéme Windows XP Professional.
 • Modul politiky skupiny systému Windows XP sa zavádza novú funkciu, ktorá zobrazí verziu operačného systému, vyžadované nastavenie šablóny politiky v table bočné Rozšírené zobrazenie. Modul politiky skupiny systému Windows 2000 sa nemôže zobraziť túto informáciu o verzii, ale môžu byť použité na úpravu nastavenia šablóny po modernizovaný.
 • Nové nastavenie zabezpečenia sú tiež podporované v systéme Windows XP. Tieto nastavenia sú dostupné pomocou modulu politiky skupiny systému Windows XP. Tieto nastavenia nie sú zobrazené pomocou modulu politiky skupiny systému Windows 2000, ak sú konfigurované, alebo ak nie sú nakonfigurované. Úprava nastavenia zabezpečenia pomocou modulu Windows 2000 zachováva nastavenia zabezpečenia špecifické pre systém Windows XP.
Odporúčame, že upravujete rekonštruovaných GPOs od klientov so systémom Windows XP. Môžete vykonávať nadväzujúceho riadenia týchto GPOs zo služby Active Directory systému Windows 2000 management nástroje, ako napríklad ich prepojenie, domén alebo organizačných jednotiek.

Vlastnosti

ID článku: 307900 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbmt KB307900 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:307900

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com