Uživatelské profily mohou převedeno není během upgradu Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 307910 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud upgradu počítače na systém Windows XP ze systému Windows 98 s Instalační služba Windows Installer 1.1 profily uživatele mohou migrovány. Pokud k tomu dojde, zobrazí se v sestavě upgradu BEZE následující zpráva:
Nastavení, be nelze inovovat
Sdíleného uživatelského účtu
Profily uživatele již byly vytvořeny před instalací Instalační služba Windows Installer 1.1, tento příznak nedojde.

Příčina

Pokud je profil uživatele vytvořen po instalaci Instalační služba Windows Installer 1.1, některé informace o systému nastavit odkázat na systémové sdílené složky složce profilu uživatele.

Řešení

Chcete-li se tomuto problému vyhnout, vytvořit uživatelské profily před instalací 1.1 Instalační služba Windows Installer.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.Toto je návrh nastavení prostředí pro přenesení Windows 98 s 1.1 Instalační služba Windows Installer.

Další informace

Tento příznak s Microsoft Windows ME nedojde.

Některé programy vyžadují Instalační služba Windows Installer 1.1 nebo novější verze instalace. Instalační služba Windows Installer 1.1 je v tomto případě automaticky nainstalován při instalaci programu. Tyto produkty patří:
  • Microsoft Office 2000 SR-1 a novější verze
  • Microsoft Office XP

Vlastnosti

ID článku: 307910 - Poslední aktualizace: 6. srpna 2002 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb kbsetup KB307910 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:307910

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com