I při uzamčení protokolu WebDAV pomocí seznamu řízení přístupu (ACL) jsou povoleny požadavky PUT a DELETE (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 307934 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

HTTP PUT a DELETE požadavky jsou zpracována protokol WebDAV (Web Distributed Authoring and Versioning) (WebDAV) v Internetová informační služba (IIS) 5.0 a 5.1. Protože WebDAV může vystavit nepotřebné funkce, společnost Microsoft doporučuje zakázat WebDAV nastavením Odepřít EXECUTE seznam řízení přístupu (ACL) v Httpext.dll. I po uzamknout Httpext.dll lze stále úspěšné požadavky PUT a DELETE.

Příčina

Při IIS nezdaří načtení Httpext.dll, základní webová služba má vnitřní rutiny zpracovávat požadavky PUT; však tyto rutiny vnitřní nebyly testovány protože zakázání DAV není konfigurace je návrh v IIS. Nemáte nastavena Odepřít EXECUTE ACL v Httpext.dll, protože je vystavena nová hodnota registru zakázat WebDAV.

Řešení

Internetová informační služba 5.1

Aktualizace tohoto problému je zahrnuta v "MS02-018: April 2002 Cumulative Patch for Internet Information Services". Další informace, jak získat tuto opravu, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
319733MS02-018: Duben 2002, kumulativní oprava pro Internetová informační služba

Internet Information Services 5.0

Aktualizace tohoto problému je zahrnuta v "MS02-018: April 2002 Cumulative Patch for Internet Information Services". Další informace, jak získat tuto opravu, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
319733MS02-018: Duben 2002, kumulativní oprava pro Internetová informační služba
Další informace na hodnotu registru zavedena Windows 2000 Security Rollup Package 1 (SRP1) klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
241520Jak zakázat WebDAV IIS 5.0
Další informace o balíčku SRP1 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
311401Opravný balíček Security Rollup Package 1 (SRP1) pro systém Windows 2000, leden 2002
Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Internetová informační služba 5.1

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Internetová informační služba 5.1.

Internet Information Services 5.0

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Internetová informační služba 5.0. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows 2000 Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 307934 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
  • Microsoft Internet Information Services version 5.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbsecurity kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB307934 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:307934

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com