Номер статті: 308007 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Додаткові відомості, зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВВЕДЕННЯ

У цій статті описується виправлення неполадок домашня мережа під керуванням Windows XP. Крім того, у цій статті описано, як визначити мережевої структури (топології), сценарій виконання будинку і малого офісу мереж засіб і виправлення неполадок базового підключення до мережі та усунення файлів і принтерів питань. Цю статтю розраховано на середній і просунутий користувачів. Вам буде простіше слідувати інтерактивні елементи, доцільно спочатку роздрукувати цю статтю.

Розв'язанн

Якщо у вас є проблеми з мережею, виконайте інтерактивні елементи, описані в цій статті, щоб допомогти ізолювати і виправити неполадки конфігурації базових підключення до домашня мережа і файлів і принтерів. По-перше, спробувати ізолювати і вирішити проблему за допомогою інтерактивні елементи, описані в розділі "Виправлення неполадок домашня мережа питання".

Виправлення неполадок домашня мережа проблема

Зверніть увагу, ви, можливо, знаєте вигляд із повітря структури мережі, що використовується для виконання цих дій. Якщо ви не впевнені, перейдіть до розділу «Домашня глобальна мережа структур та їх конфігурації».

Виправлення неполадки домашня мережа, використовувати Windows XP будинку і малого офісу мереж неполадок у центрі довідки та підтримки, щоб ізолювати і вирішити проблему. Для цього виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Довідка та підтримка.
 2. У розділі Виберіть тему довідки, натисніть кнопку глобальна мережа та Інтернет.
 3. У розділі глобальна мережа та Інтернет, натисніть кнопку Фіксація мережі або Інтернеті проблемиа потім натисніть кнопку Засіб виправлення неполадок домашніх і невеликих офіс мережі із.
 4. Відповідь на запитання в усунення неполадок, щоб спробувати знайти рішення.
Якщо засіб виправлення неполадок усуває проблему, можна завершувати.

Якщо засіб виправлення неполадок не вирішує проблему, визначити структуру вашої домашня мережа у розділі "Домашня глобальна мережа структур та їх конфігурації" і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в розділі "Розширене усунення неполадок".

Головна глобальна мережа структур і їх конфігурацій

Перш ніж ви неполадок домашня мережа, спочатку визначити структуру мережі, що використовується. Мережева структура є композиція або зіставлення елементів мережі, як посилання та вузлів і фізичного підключення між ними. Є кілька загальних Домашня глобальна мережа структур:

Комп'ютери, підключені до пристрою NAT

Комп'ютери підключені до NAT пристрій, який надає єдину, спільного підключення до Інтернету. глобальна мережа адресу перекладу (NAT) пристрою є супутникове або Широкосмуговий модем, якого комп'ютери для отримання та спільного сценарій виконання одного підключення до Інтернету. За такої конфігурації комп'ютери отримують ІР-адреси від пристрою NAT. Як правило, NAT пристрою використовує адресу 192.168.0.1 і призначає адреси інших комп'ютерів в діапазоні 192.168.0.x, де x Це число між 2 і 254.

Комп'ютерів, підключених до концентратора мережі

Мережний концентратор отримує дані за допомогою одного порту і потім робить його доступним для всіх портів. Це дозволяє спільне сценарій виконання даних або підключення до Інтернету між всіх комп'ютерів, підключених до концентратора. Комп'ютерів, підключених до концентратора мережі може мати багато конфігурацій:
 • Комп'ютери мають немає підключення до Інтернету.

  За такої конфігурації комп'ютери зазвичай мають призначену IP-адреси в діапазоні 169.254.x, y, де x і y є числами від 1 до 254.
 • Комп'ютери підключені до концентратора, де тільки один комп’ютер-зразок має підключення до Інтернету спільно з використанням спільного доступу до Інтернету.

  Це може бути підключення віддалене з'єднання або широкосмугове підключення (зазвичай xDSL або кабельного модема). В цій конфігурації комп’ютер-зразок, що акції на підключення зазвичай призначає IP-адреси інших комп'ютерів у мережі. комп’ютер-зразок, який є спільним доступом матиме IP-адресу 192.168.0.1, настроєну для адаптера, підключеного до домашня мережа. Інші комп'ютери мережі матимуть адреси в діапазоні 192.168.0.x, де x Це число між 2 і 254.
 • Комп'ютери підключені до Інтернету через широкосмугове підключення.

  Ця конфігурація є також відома як "пряме підключення".
  За такої конфігурації комп'ютери в домашній мережі кожного мають IP-адресу, надану Інтернет-провайдера (ISP). Адреси, які використовуються залежать від постачальника послуг Інтернету.
 • Комп ' ютери кожної мають окреме підключення віддалене з'єднання або широкосмугове підключення до Інтернету.

  За такої конфігурації комп'ютери використовують автоматично призначені ІР-адреси для своїх адаптерів домашня мережа. Зазвичай мережні адаптери призначають IP-адреси в діапазоні 169.254.x, y, де x і y є числами від 1 до 254. Комп'ютери використовують ISP-адреси, призначені для підключення до Інтернету.

РОЗШИРЕНЕ ВИПРАВЛЕННЯ НЕПОЛАДОК

У цьому розділі пояснюється, усунення неполадок конфігурації базових підключення до домашня мережа і виправлення неполадок спільного доступу до файлів і принтерів. По-перше, виконайте інтерактивні елементи для виправлення неполадок базового підключення до мережі.

Виправлення неполадок базового підключення до мережі

Виправлення неполадок базового підключення до мережі, та перевірте, чи визначення імен між комп'ютерами, виконайте такі інтерактивні елементи в тому порядку, в якому вони надаються, поки ви ізолювати і вирішити проблему. По-перше, повторіть крок 1.

Крок 1: Перевірка фізичного підключення між комп'ютерами

Задньої частини мережних адаптерів в настільних комп'ютерах оснащено індикаторами. Ці індикатори свідчать про підключення. Якщо використовується мережний концентратор або перемикач для підключення комп'ютерів, переконайтеся, що мережний концентратор або перемикач увімкнуто, і що фари освітлення для кожного клієнта підключення. Це означає, що хороші посилання.

Крок 2: Переконайтеся, що всі комп'ютери мають TCP/IP встановлено

Цей крок є особливо важливою з комп'ютерів під керуванням Microsoft Windows 95. За промовчанням комп'ютери під керуванням Windows 95 не мають TCP/IP встановлений. Якщо використовується комп'ютерами, які виконуються Windows 95, Microsoft Windows 98 або Microsoft Windows Millennium Edition в мережі, ви можете подивитися для TCP/IP за допомогою мережі елемент панелі керування. Якщо TCP/IP не інстальовано, потрібно встановити його для спілкування з комп'ютерів мережі під керуванням Windows XP. TCP/IP завжди інстальовано у Windows XP.

Крок 3: Переконайтеся, що конфігурація мережі включає IP-адреси

Збирати конфігурацію мережі від принаймні двох комп ' ютерів у мережі за допомогою адаптера статус. Потім переконайтеся, що призначена IP-адреса відповідає конфігурації будинку мережі, описані в розділі "Домашня глобальна мережа структур та їх конфігурації". Для цього виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип ncpa.CPLа потім натисніть кнопку Гаразд.
 2. Знайдіть і клацніть правою кнопкою миші динамічна піктограма, який відображає підключення цього комп'ютера до домашня мережа і натисніть кнопку Стан.
 3. Натисніть на Підтримка вкладки а потім у розділі стан користувача, знайдіть IP-адрес.

  Якщо призначена IP-адреса не відповідає топології, що у цій статті описано в розділі "Домашня глобальна мережа структур та їх конфігурації", комп’ютер-зразок, що призначає адреси можуть бути недоступні. Це може бути вірно, якщо 169.254.x, y адреси знаходяться в конфігурації, де ви очікуєте діапазон різних адрес.

  Щоб змінити конфігурацію, щоб адреси на адаптері домашня мережа на кожному комп'ютері є в тому ж діапазоні, визначити адресу правильний на основі топології мережі. Щоб зробити це, перевірте, чи один комп’ютер-зразок отримує адреси в діапазоні 192.168.0.x, і інший отримує адресу у діапазоні 169.254.x, y. Коли ви ізолювати, який комп’ютер-зразок має неправильну адресу, виправити неполадки комп'ютера, що має неправильну адресу.

  Примітка На комп'ютерах під керуванням Windows 95 в мережі, який використовує 169.254.x, y Звертаючись, необхідно налаштувати IP-адреси вручну. Відомості про те, як це зробити Перегляньте в онлайн допомога для Windows 95.

Крок 4: Переконайтеся, що брандмауер функції не ввімкнуто адаптерів домашня мережа

Переконайтеся, що брандмауер підключення до Інтернету (ICF) або Windows Міжмережний екран засіб не ввімкнуто адаптери, які використовуються для підключення комп'ютерів до домашня мережа. Якщо на мережних адаптерах увімкнуто ці засоби, підключення не вдається до спільних ресурсів інших комп'ютерів у мережі.

Примітка Виняток становлять мережі виняток. Ви можете використовувати ICF з мережі "прямого підключення", якщо ви вжити додаткових заходів, щоб активувати підключення до домашня мережа.

Крок 5: Перевірка підключення між комп'ютерами за допомогою команди "пінг"

Щоб перевірити підключення між двома комп'ютерами в мережі за допомогою команди ping , виконайте такі дії:
 1. На одному з комп'ютерів натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип Cmdа потім натисніть кнопку Гаразд.
 2. У командному рядку введіть пінг x.x.x.x (де x.x.x.x є IP-адресу іншого комп'ютера), а потім натисніть клавішу ENTER.

  Якщо команда рing успішно, і належним чином підключення комп'ютерів, ви отримаєте кілька повідомлень від іншого комп'ютера. Наприклад, може з'явитися відповідь в такому форматі:
  Reply from x.x.x.x: bytes=32 time<1ms TTL=128
  Якщо ви отримуєте цих повідомлень, пропустіть крок c і перейти до крок d.

  Якщо ви не отримуєте цих повідомлень або отримання протокол IMAP "Запиту вичерпано", там може бути проблема на локальному комп'ютері. Перейти до крок с.
 3. Перевірте локальний комп’ютер-зразок. Для цього введіть пінг x.x.x.x (де x.x.x.x є IP адреса з локального комп'ютера), а потім натисніть клавішу ENTER.

  Якщо ви отримаєте протокол IMAP, мережний адаптер установлено правильно, і стек протоколу TCP/IP, ймовірно, буде працювати правильно.

  Якщо ви не отримаєте протокол IMAP, мережний адаптер можуть інстальовано неправильно, або протоколу TCP, можливо, пошкоджено. Виправлення неполадок мережного адаптера та протоколу TCP.
  • Ви можете перевірити, чи мережний адаптер установлено правильно, або інакше подальші неполадок виробників пристроїв, в диспетчері пристроїв. Щоб отримати додаткові відомості про виправлення неполадок пристроїв у диспетчер пристроїв, клацніть номер статті в в Microsoft Knowledge Base:
   283658керування пристроєм у Windows XP
  • Ви можете перевірити, чи протоколу TCP пошкоджено, або скидання стека протоколу TCP/IP. Щоб отримати додаткові відомості про те, як Скидання стека протоколу TCP/IP, клацніть цей номер статті, щоб переглянути на статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
   299357Як Скидання Протокол Інтернету (TCP/IP) у Windows XP
   Коли ви можете ping локального комп'ютера, перейдіть до крок d.

   Якщо ви не можете ping на комп'ютері, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.
 4. Коли ви успішно пінгати локального комп'ютера, ping іншого комп'ютера, використовуючи його IP-адресу. Для перевірки зв'язок "один-до-одного" з комп'ютером по імені, введіть пінг ім'я комп'ютера (де ім'я комп'ютера це ім'я віддаленого комп'ютера), а потім натисніть клавішу ENTER. Щоб визначити ім'я на комп'ютері, клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер-зразок на робочому столі виберіть Властивостіі потім клацніть на ім'я комп'ютера вкладки.

  Ви отримаєте протокол IMAP, чи підключення та визначення імен між комп'ютерами.

  Якщо ви не отримаєте протокол IMAP, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.
Після перевірки підключення та визначення імен між комп'ютерами, виправлення неполадок у спільному доступі до файлів і принтерів. Для цього перейдіть до розділу "виправлення неполадок спільного доступу до файлів і принтерів".

Додаткові відомості

Виправлення неполадок спільного доступу до файлів і принтерів

Після того, як комп'ютери з'єднуються, можна обмінюватися файлами і принтерами між комп'ютерами через домашня мережа. Для виправлення неполадок спільного доступу до файлів і принтерів, виконайте такі інтерактивні елементи в тому порядку, в якому вони надаються, поки ви ізолювати і вирішити проблему. По-перше, повторіть крок 1.

Крок 1: Запуск майстра настройки мережі, щоб настроїти кожного комп'ютера в мережі

Настроювання файлів і принтерів, запустити майстер настроювання мережі на кожному комп'ютері в мережі. Щоб отримати додаткові відомості про мережу Майстер інсталяції, клацніть номер статті в в Microsoft Knowledge Base:
308522Опис налаштування мережі Майстер у Windows
Після завершення настроювання спільного доступу до файлів і принтерів на кожному комп'ютері в мережі, перейдіть до кроку 2.

Якщо вам не вдалося настроїти спільний доступ до файлів і принтерів, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.

Крок 2: Переконайтеся, що спільний доступ до файлів правильно настроєно на кожному комп'ютері.

Щоб отримати додаткові відомості про усунення неполадок із файлу Обмін і переконавшись, що у конфігурації комп'ютера є правильним, клацніть цей номер статті, щоб переглянути статтю в Microsoft Див.:
304040Настроювання спільного сценарій виконання файлів у Windows XP
У статті 304040 перейдіть до розділу "Усунення несправностей наданням спільного доступу у Windows XP".

Після завершення настроювання обмін файлами на кожному комп'ютері, перейдіть до кроку 3. Якщо вам не вдалося настроїти спільне сценарій виконання файлів, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.

Крок 3: Переконайтеся, що обліковий запис А комп'ютера гостя настроєно для доступу до мережі

Всі мережі доступ до будь-якого під керуванням Windows XP Home Edition комп'ютера в робочій групі або на комп'ютері під керуванням Windows XP Professional у складі робочої групи використовує обліковий запис А комп'ютера гостя. Перед продовженням виправлення неполадок переконайтеся, що обліковий запис А комп'ютера гостя настроєно для доступу до мережі. Для цього виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип Cmdа потім натисніть кнопку Гаразд.
 2. Тип на net user guest, а потім натисніть клавішу ENTER.
 3. Якщо обліковий запис А комп'ютера активний, рядок «Кому» відобразиться на команди, що має такий формат:
  Account active               Yes
 4. Якщо обліковий запис А комп'ютера не є активним, введіть net user guest/активні: так, і натисніть клавішу ENTER, щоб дати гість обліковий запис А комп'ютера доступу до мережі. Наступний текст повертається після команди:
  The command completed successfully.
  Якщо ви отримали будь-який інший відповідь, переконайтеся, що ви ввійшли до системи як адміністратор і потім підтвердити, що ви ввели команду правильно, перш ніж спробувати ще раз.
Після завершення створення облікового запису гостя для доступу до мережі, перейдіть до кроку 4. Якщо не вдалося встановити обліковий запис А комп'ютера гостя, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.

Крок 4: Переконайтеся, що папки для імені комп'ютера є загальним

Після перевірки параметрів конфігурації спільний доступ до файлів і настроювання облікового запису гостя для доступу до мережі, переконайтеся, що спільний доступ папки для кожного комп'ютера. Для цього виконайте такі дії:
 1. Знайдіть ім'я комп'ютера для кожного комп'ютера, натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип sysdm. CPLа потім натисніть кнопку Гаразд.
 2. На в ім'я комп'ютера Вкладка, молодших Повне ім'я комп'ютера, знайдіть ім'я комп'ютера.
 3. Щоб визначити, чи спільні папки, натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип fsmgmt.mscа потім натисніть кнопку Гаразд.
 4. В області переходів ліворуч клацніть Акції. В області праворуч переходів відображено список спільних папок.
 5. Знайдіть до спільної папки для кожного комп'ютера.

 6. Якщо на комп'ютері імен у списку, перейдіть до кроку 5.

  Якщо всі імена комп'ютерів не вказано, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.
Коли ви закінчите, що спільні папки для кожного імені комп'ютера, перейдіть до кроку 5.

Якщо ви не змогли надати спільний доступ до папки, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.

Крок 5: Перевірка підключення між комп'ютерами

Щоб перевірити підключення від одного комп'ютера до іншого, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип \\ім'я комп'ютера (де ім'я комп'ютера Це ім'я іншого комп'ютера в мережі), а потім натисніть клавішу ENTER. З'явиться вікно, містяться піктограми всіх спільних папок на іншому комп'ютері.
 2. Спробуйте відкрити одну із спільних папок, щоб підтвердити, що підключення працює.

  Якщо ви можете відкрити спільну каталог вхідних повідомлень, комп'ютери підключені. Перейдіть до кроку 6.

  Якщо не вдається відкрити спільну каталог вхідних повідомлень, перейдіть до крок с.
 3. Перевірте підключення за протилежну сторону. Для цього перейдіть до іншого комп'ютера в мережі і повторіть кроки 1 і 2, щоб спробувати відкрити спільну каталог вхідних повідомлень між комп'ютерами або між іншими комп'ютерами, щоб переконатися, що проблема полягає не стосується окремого комп'ютера в мережі.

  Якщо ви можете відкрити спільну каталог вхідних повідомлень з кожного комп'ютера, підключення комп'ютерів. Перейдіть до кроку 6.

  Якщо ви можете відкрити доступ до спільної папки з одного комп'ютера, але не інші, проблема може бути, що інший комп’ютер-зразок не може отримати доступ до папки. Перейти до крок d для виправлення неполадок підключення на іншому комп'ютері.

  Якщо не вдається відкрити спільну каталог вхідних повідомлень з будь-якого комп'ютера, можливо, проблеми з підключенням. У розділі "Виправлення неполадок базового підключення до мережі" і подивитися, крок 5.
 4. Якщо не вдається відкрити спільну каталог вхідних повідомлень, повторіть спробу, щоб перевірити зв'язок із на ім'я комп'ютера як ім'я локального комп'ютера. Ця процедура перевіряє локальне підключення. У вікні з'явиться піктограму для кожної спільної папки на комп'ютері. Спробуйте відкрити одну із спільних папок, щоб переконатися, що у вас є доступ.

  Якщо ви можете відкрити спільну каталог вхідних повідомлень, комп'ютери підключені. Перейдіть до кроку 6.

  Якщо не вдається відкрити спільну каталог вхідних повідомлень, або якщо не відкриється вікно, що містить спільні папки на комп'ютері або якщо ви отримали протокол IMAP про помилку, пошук у базі знань Майкрософт додаткові відомості про конкретні помилки протокол IMAP, яке ви отримали. Пошук у базі знань Майкрософт, відвідайте веб-вузлі Microsoft і натисніть кнопку Підтримка:
  http://www.Microsoft.com
Після завершення перевірки підключення між комп'ютерами, перейдіть до кроку 6.

Якщо не вдалося встановити зв'язок між комп'ютерами, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.

Крок 6: Перевірте файл журналу майстра настроювання мережі на наявність помилок

Якщо ви не отримали протокол IMAP про помилки, або вам вдалося знайти потрібні відомості в базі знань Microsoft Knowledge Base, перевірте файл журналу майстра настроювання мережі на наявність помилок у будь-якій події, які не слідують успішних операцій. Щоб відкрити журнал і перевірте наявність помилок, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Запустити, тип %SystemRoot%\nsw.log, а потім натисніть клавішу ENTER.
 2. Якщо ви знайдете помилки в журналі, пошук у базі знань для отримання додаткових відомостей про те, як вручну налаштувати комп’ютер-зразок на правильні настройки.

  Якщо ви не знайшли помилки в журналі майстер настроювання мережі, і Nsw.log файл не дати вам будь-яку інформацію про проблеми, перегляньте системний журнал на наявність помилок і Дослідіть їх.

  перегляд подій можна використовувати для перевірки системи журналу помилок. Щоб отримати додаткові відомості про те, як сценарій виконання вікна перегляду подій для перегляду записів системного журналу, клацніть наступну статтю Номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  308427Перегляд та керування журналами подій у засобі перегляду подій у Windows XP
Після завершення перевірки файлу журналу майстер настроювання мережі на наявність помилок, тепер ви повинні мати підключення до файлів і принтерів. Якщо ви все ще є проблеми з мережею, перейдіть до розділу «Подальші кроки» інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів.

НАСТУПНІ КРОКИ

Якщо наведені в цій статті не допоможе вам, також можна Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайт знайти інші рішення. Деякі застосунок-служба, які надає Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайті, належать:
 • Для пошуку бази знань: Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного сценарій виконання для продуктів Майкрософт.
 • Центр рішень: Переглянути продукт-часті запитання та рекомендацій із технічної підтримки.
 • Інші варіанти підтримки: Використовувати Інтернет, щоб поставити запитання, зверніться до представник служби підтримки клієнтів корпорації Майкрософт або надіслати відгук.
Якщо ви як і раніше, є питання, після того, як ви використовуєте ці веб-сайти Майкрософт, або якщо ви не можете знайти рішення на Microsoft підтримки послуг веб-сайту, клацніть посилання, щоб звернутися до служби підтримки:
http://support.Microsoft.com/contactus

Властивості

Номер статті: 308007 - Востаннє переглянуто: 15 листопада 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbPubTypeKC kbhowto kbfirewall kbenv kbnetwork kbtshoot kbmt KB308007 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 308007

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com