Jak odebrat odinstalační soubory systému Windows XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308008 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, jak odebrat odinstalační soubory, které jsou vytvořeny při upgradu počítače z předchozí operační systém na systém Windows XP. Může být užitečné, pokud chcete vytvořit více volného místa na pevném disku.

Další informace

Upozornění: Po použijte následující postup nebude možné odinstalovat systém Windows XP a vrátit operační systém, který byl dříve nainstalován v počítači.

Odebrat odinstalační soubory, které jsou vytvořeny při upgradu počítače z předchozí operační systém na systém Windows XP:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na panel Přidat nebo odebrat programy.
  2. V seznamu nainstalovaných programů klepněte na položku Windows XP odinstalovat a potom klepněte na tlačítko Změnit nebo odebrat.
  3. Klepněte na tlačítko Odebrat zálohování Moje předchozí operační systém a potom klepněte na tlačítko pokračovat.
  4. Klepněte na tlačítko Ano přijmete "Pokud odebrat zálohování předchozí operační systém již nebude možné odinstalovat Windows XP. Opravdu chcete odebrat zálohy?"zpráva.

Vlastnosti

ID článku: 308008 - Poslední aktualizace: 5. listopadu 2001 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB308008 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308008

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com