Jak usunąć pliki systemu Windows XP dezinstalacji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 308008 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

W tym artykule opisano sposób usuwania pliki dezinstalacyjne, które są tworzone podczas uaktualniania komputera z poprzedniego systemu operacyjnego Microsoft Windows XP. Może to być przydatne, jeśli chcesz utworzyć więcej wolnego miejsca na dysku twardym.

Więcej informacji

OSTRZEŻENIE: Po skorzystać z poniższej procedury nie można odinstalować systemu Windows XP i przywrócić system operacyjny, który wcześniej został zainstalowany na komputerze.

Aby usunąć pliki dezinstalacyjne, które są tworzone podczas uaktualniania komputera z poprzedniego systemu operacyjnego Microsoft Windows XP:
  1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk W Panelu sterowania, a następnie kliknij dwukrotnie Dodaj lub usuń programy.
  2. W Aktualnie zainstalowane programy Kliknij przycisk Dezinstalacja systemu Windows XP, a następnie kliknij przycisk Zmień/Usuń.
  3. Kliknij przycisk Usuń kopię zapasową mojego poprzedniego systemu operacyjnego, a następnie kliknij przycisk W dalszym ciągu.
  4. Kliknij przycisk Tak Po otrzymaniu "usunięcie kopii zapasowej poprzedniego systemu operacyjnego nie będzie można odinstalować systemu Windows XP. Czy nadal chcesz usunąć kopię zapasową?"wiadomości.

Właściwości

Numer ID artykułu: 308008 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbmt KB308008 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:308008

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com