Windows XP kaldırmayı dosyalarını kaldırma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 308008 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, önceki bir işletim sisteminden bir bilgisayarı Windows XP'ye yükselttiğinizde, oluşturulan kaldırma dosyaları nasıl kaldırılır. Bu, sabit diskinizde boş alan oluşturmak istiyorsanız, bu yararlı olabilir.

Daha fazla bilgi

UYARı: aşağıdaki yordamı kullanın sonra Windows XP'YI kaldırıp, bilgisayarınızda önceden yüklü olan işletim sistemine geri dönmek kullanamazsınız.

Önceki bir işletim sisteminden bir bilgisayarı Windows XP'ye yükselttiğinizde, oluşturulan kaldırma dosyaları kaldırmak için <a0></a0>:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Denetim Masası ' nı tıklatın ve sonra da Program Ekle veya Kaldır'ı çift tıklatın.
  2. Şu anda yüklü programlar iletişim kutusunda, Windows XP Kaldır ' ı tıklatın ve sonra da Değiştir/Kaldır ' ı tıklatın.
  3. Bilgisayarıma önceki bir işletim sisteminin yedeğini Kaldır ' ı tıklatın ve sonra devam ' ı tıklatın.
  4. "Önceki işletim sisteminizin yedeğini kaldırırsanız,, artık Windows XP'YI kaldırmanız mümkün olacaktır. aldığınızda, Evet ' i tıklatın Yedeği kaldırmak istediğinize emin misiniz?"iletisi.

Özellikler

Makale numarası: 308008 - Last Review: 5 Kasım 2001 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto KB308008 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:308008

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com