Розширене виправлення неполадок для загальних неполадок із запуском системи у Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 308041 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Додаткові відомості, зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВВЕДЕННЯ

У цій статті описується усунення проблеми, яка може виникнути під Вільний час спроби запуску Windows XP. Ця стаття призначена для досвідчених користувачів комп'ютера. Якщо ви не виконувати розширене виправлення неполадок, ви можете звернутися по допомогу або зверніться до представник служби підтримки клієнтів. Відомості про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів будь ласка, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/

Додаткові відомості

З'являється протокол IMAP про помилку протокол IMAP під Вільний час запуску комп ' ютера

Якщо ви отримали протокол IMAP про помилку під Вільний час запуску комп ' ютера виконайте інтерактивні елементи, описані в наступних двох розділах. Якщо ви робите не з'являється протокол IMAP про помилку під Вільний час запуску комп'ютера, перейдіть на "комп’ютер-зразок перестає відповідати під Вільний час запуску Windows XP"розділу.

Настроювання Windows не для того, щоб завантажити файл або служба, які згадуються у в протокол IMAP про помилку

Якщо протокол IMAP про помилку стосується файлу або служби, файлу або Служба може зазначатися на одній із вкладок програми настройки системи (Msconfig.exe). Якщо файл або службу вказано, вимкніть його, дотримуючись процедури, описаної у статті нижче. Якщо файл або службу не вказано, Продовжити з наступного кроку виправлення неполадок у цій статті.

Додаткові відомості про вимкнення файлу або служби за допомогою системи Утиліта конфігурації, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310353Настроювання Windows XP для запуску в стані "чистого завантаження"
Щоб отримати додаткові відомості про вимкнення служб із використанням керування комп'ютером клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310602Вимкнення служби або пристрою, які заважають запуску Windows
Зверніться до виробника пошкодженої служби більше допомоги.

Примітка Для отримання додаткових відомостей про файл або службу, які спричиняють проблема, елемент-контакт на Microsoft фахівця представник служби підтримки клієнтів продуктів для Допомога. Щоб отримати відомості про звернення до фахівця представник служби підтримки клієнтів, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/support
Якщо у виробника (OEM) комп ' ютера встановлена Windows XP, називати їх за допомогою у вирішенні проблеми.

Визначити, якщо нові Програма нещодавно було інстальовано на комп'ютері

Якщо ви нещодавно видалено програму або компонент Windows від вашого комп’ютер-зразок вручну, пов'язані з інформацією, що є ще на ваш комп’ютер-зразок може бути причиною проблеми. Щоб видалити програму або компонент, спочатку переустановити його, і потім за допомогою засобу Установка й видалення програм, або слідувати виробника інструкції.

Щоб видалити програму з комп'ютера, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Панель керуваннята натисніть кнопку запит на додавання або видалення Програми.
 2. У списку програм виберіть той, який ви хочете, щоб видалити і натисніть кнопку Змінити/видалити.
 3. Натисніть кнопку так , коли буде запропоновано питання "ви хочете видалити Програма"?
Якщо програму не зазначено в Установка й видалення програм інструмент, зверніться до виробника, щоб отримати інструкції з її видалення.

комп’ютер-зразок не відповідати під Вільний час запуску Windows XP

Якщо комп’ютер-зразок перестає відповідати під Вільний час запуску Windows XP, перегляньте статті, які перелічені в наступних розділах, або стежити за кроки в наступних розділах.

Почати ваш комп’ютер-зразок у безпечному режимі

Щоб отримати додаткові відомості про те, як виправлення неполадок Windows XP з використанням безпечного режиму, клацніть такі номери для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
315222Опис параметрів завантаження безпечного режиму у Windows XP
Відомості про вимкнення служби або на пристрій, який перешкоджає запуску Windows див у в "Рекомендований бази знань статті"розділу.

Скористайтеся диспетчером пристроїв, щоб визначити, якщо проблема пов'язана з драйвером пристрою

Ви можете використовувати диспетчер пристроїв для перевірки та змінення пристроїв із настроюваним програмним забезпеченням. Якщо драйвер пристрою використовує штекерні перемикачі або dip перемикачі, потрібно настроїти пристрій вручну.

Для додаткової відомості про виправлення неполадок конфліктів пристроїв за допомогою диспетчера пристроїв, у статті 310126 в на "Рекомендовано Статті бази знань"розділу. Щоб отримати додаткові відомості про як неполадок із невідомими пристроями зі списку диспетчера пристроїв, див. Стаття невідомими в "Рекомендований знань Статті бази"розділу.

Відновлення за допомогою засобу Відновлення системи роботу Windows XP

За допомогою засобу Відновлення системи для повернення комп'ютера до попереднього робочого стану. Засіб Відновлення системи створює "знімок" Критичне системи файли і деяких файлів програм і магазини цю інформацію, як відновити моменти. Ви можна використовувати дані відновлення точок для повернення Windows XP до попереднього стану.

Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання засобу Відновлення системи у статті 305084 в на "Рекомендовано Статті база знань Microsoft"розділу.

Для додаткової відомості про Відновлення системи, натисніть кнопку Довідка та підтримка на меню Пуск ». У полі пошуку введіть Відновлення системиа потім натисніть кнопку Гаразд.

Інструмент для відновлення останньої вдалої конфігурації роботу Windows XP

Якщо Windows не запускається, спробуйте відновити роботу Windows XP за допомогою останньої вдалої конфігурації. Для цього виконайте такі дії:
 1. Запуск комп'ютера потім натисніть на F8 ключ, коли Windows на початку запуску. З'явиться меню Додаткових варіантів завантаження Windows .
 2. Використовувати клавіші зі стрілками для вибору Останній відомий дуже добре. Конфігурація (ваші останні настройки, що працювали)а потім натисніть кнопку Гаразд.
 3. Після появи меню Пуск, використовуйте клавіші зі стрілками виберіть Microsoft Windows XP, а потім натисніть кнопку Гаразд

  Windows XP запускається комп’ютер-зразок за допомогою відомостей реєстру, збережених в останнього завершення роботи.

Виконувати оновлення на місці для ремонту вашого Установка Windows XP

Спробуйте відновити інсталяцію Windows XP, роблячи на оновлення на місці. Запуск програми інсталяції з компакт-диска Windows часто відновлює пошкоджену інсталяцію Windows.

Додаткові відомості про виконання оперативного поновлення Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
315341Як виконати оперативне оновлення (переінсталяція) Windows XP

Переконайтеся, що ваш Параметри CMOS/BIOS правильні

Переконайтеся, що параметри CMOS/BIOS правильні.

Попередження Ця процедура може передбачати змінення параметрів CMOS і Змінення параметрів BIOS. Некоректні зміни в системі BIOS комп'ютера можуть призвести у серйозних проблем. корпорація Майкрософт не гарантує, що Вирішення проблем зміни в BIOS можуть бути вирішені. Змінити параметри CMOS на власний ризик. Неправильні або пошкоджені параметри CMOS і BIOS можуть спричинити проблеми запуску або проблеми завершення роботи.

корпорація Майкрософт не може надати інструкції для Змінення параметрів CMOS і BIOS тому, що вони є специфічними для вашої комп’ютер-зразок. Щоб отримати відомості про правильні параметри CMOS і BIOS для вашого комп’ютер-зразок і перевірку та змінення цих параметрів, перегляньте комп ' ютера документацію або зверніться до виробника комп'ютера.

Примітка Недостатньо заряджений або пошкоджений внутрішній акумулятор може пошкодити параметри CMOS або BIOS.

Переконайтеся, що ваш жорсткий дублювання диска або файлову систему не пошкоджено

Переконайтеся, що жорсткий дублювання диска або файлову систему не пошкоджено. Почати комп'ютера з Windows XP компакт-, завантажте консоль відновлення Microsoft, і потім використайте утиліту командний рядок Chkdsk. Це може вирішити ваші проблема.

Важливо Ми рекомендуємо, які досвідченими користувачами або адміністраторами сценарій виконання консоль відновлення. Ви повинні знати адміністратор паролів для сценарій виконання на консоль відновлення.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як перевірити і відновлення пошкодженого жорсткого диска за допомогою Chkdsk, див "за допомогою відновлення Консоль"і"За допомогою командний рядок консолі відновлення"у в наступні статті:
307654 Інсталяція та сценарій виконання консолі відновлення у Windows XP
Примітка Якщо команда Chkdsk повідомляє, що він не може отримати доступ до вашого жорсткого дублювання диска, можуть виникнути неполадка в роботі пристрою. Перевірте всі кабельні підключення і будь-який перемички установки на дублювання диска. Для отримання допомоги зверніться до професійного ремонту комп'ютера або на Виробник комп ' ютера.

Якщо на Chkdsk команда повідомляє, що її неможливо виправити всі неполадки жорсткого диска, файлової системи або головний завантажувальний запис А (MBR) можуть бути пошкоджені або більше не доступні. Спробуйте відповідні команди консолі відновлення Fixmbr і Fixboot, контактів служби відновлення даних або змінювати розділи та переформатування жорсткий дублювання диска.

Важливо Додаткову інформацію зверніться до виробника комп'ютера або Microsoft Фахівців представник служби підтримки клієнтів продукту.

Дозволити лише кваліфікованому фахівцю ремонтувати комп’ютер-зразок. Ремонт комп'ютера, виконаний номери кваліфікованих персонал може анулювати гарантії виробника комп'ютера.

Якщо ви повторно поділити та форматування жорсткого диска, ви втратите всі дані на диску.

Після оновлення програми які запускалися автоматично, більше не почати

Після оновлення операційної системи від Microsoft Windows 95, Microsoft Windows 98 або Microsoft Windows Millennium Edition до Windows XP, програми, які раніше завантажувалися під Вільний час запуску, не може бути в області сповіщень (у правому кутку панелі завдань), і вони роблять не запускається автоматично, коли комп ' ютер.

Для додаткової відомості про вирішення цієї проблеми, перегляньте статті, щоб отримати в"Рекомендований бази знань статті"розділу.

Посилання

Рекомендованих статей бази знань

Щоб отримати додаткові відомості про проблеми завершення роботи Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
308029Ресурси для виправлення неполадок завершення роботи у Windows XP
Щоб отримати додаткові відомості про усунення неполадок запуску у Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
242518Довга пауза під Вільний час запуску Windows
244905 Вимкнення служби або пристрою, який запобігає завантаження Windows
249000 Додаткових варіантів завантаження Windows меню відсутні під Вільний час запуску
252448 Як створення завантажувального диска мережі MS-DOS у Windows 2000
266169 Як неполадок у режимі очікування, сплячому режимі та завершення роботи комп'ютера у Windows 2000
298427 Як відновити той вимкнутих програм автоматичного запуску після оновлення з Windows 98 або Windows Millennium Edition
300886 Опис параметра "Відновлення програм автоматичного запуску", який використовується під Вільний час оновлення до Windows XP
303561 Ярлики Windows XP групи автозапуску не працюють під Вільний час першого запуску комп'ютера
306084 Відновлення операційної системи до попереднього стану у Windows XP
310126 Усунення конфліктів пристроїв за допомогою диспетчера пристроїв
314464 Виправлення неполадок із невідомими пристроями зі списку диспетчера пристроїв у Windows XP
244601 Виправлення неполадок із невідомими пристроями зі списку диспетчера пристроїв у Windows 2000

Як використовувати Microsoft продукт підтримки послуг веб-сайт, щоб знайти рішення

Якщо не вдалося вирішити проблему, виконайте інтерактивні елементи, описані в цьому Стаття або перегляд рекомендованих статей бази знань, ви можете використовувати в Microsoft продукт підтримки послуг веб-сайт знайти вирішення вашої проблеми. Деякі служби, які підтримують продукту Microsoft веб-сайту забезпечує включають наступне:
 • Для пошуку Див.
  Для пошуку технічної підтримки відомостей і засобів самостійного сценарій виконання продукти корпорації Майкрософт відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://support.Microsoft.com/Search?ln=EN-US&SD=GN
 • Часті питання
  Щоб переглянути продукт-часті запитання та рекомендацій із технічної підтримки, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;[ln]; winxpfaq & продукту = winxp
 • Підтримка програмного забезпечення та оновлення програмного забезпечення
  Щоб знайти Підтримка програмного забезпечення й оновлення програмного забезпечення корпорації Майкрософт Завантажити центр, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://www.Microsoft.com/Downloads/Search.aspx
 • Інші варіанти підтримки
  Щоб задати питання, використовуючи в Інтернеті, зателефонувати Microsoft Служби технічної підтримки, або забезпечити зворотний зв'язок, відвідайте наступні Microsoft Веб-сайт:
  http://www.Microsoft.com/WindowsXP/support/default.mspx

Властивості

Номер статті: 308041 - Востаннє переглянуто: 14 листопада 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbresolve kbenv kbtshoot kbinfo kbmt KB308041 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 308041

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com