Oprava: Virtuálních adresářů zmizí z modulu snap-in IIS 5.1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308179 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při vytvoření nového virtuálního adresáře pod fyzické webového adresáře v modulu snap-in Internetová informační služba (IIS) může při aktualizaci stromové zobrazení seznamu zmizí virtuální adresář.

Poznámka: Tento virtuální adresář _vti_bin z nově vytvořené podsady webových souborů rozšíření FPSE (FrontPage Server Extensions) také zmizí z IIS snap - in aktualizaci stromové zobrazení seznamu.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  18-Mar-2003 22:17 6.0.2600.1158   802,304 Inetmgr.dll   

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Kroky pro reprodukci tohoto chování

V počítači s Windows XP Professional a Internetová informační služba 5.1 nainstalovaná, proveďte následující kroky.

Poznámka: Tento postup použít k vytvoření fyzické webového adresáře FrontPage Server Extensions. Tento problém není problém s rozšířeními FrontPage Server Extensions; však zvýraznit nejběžnější scénář, ve kterém problém projevuje takto.
 1. Otevřete modul snap-in IIS. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz programy, klepněte na položku Nástroje pro správu a klepněte na tlačítko Internetová informační služba.
 2. Rozbalte (místní počítač) a uzly weby.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na výchozí web, klepněte na příkaz Nový a vyberte Server Extensions Web.
 4. Dokončení Průvodce novou podsadou webových souborů. Zadejte platné názvy pro nadpis a název adresáře podsady webových souborů. Poznámka: chybí _vti_bin virtuální adresář.

 5. Rozbalte uzel podsady webových souborů, které jste právě vytvořili.
 6. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku obrázky, klepněte na příkaz Nový a pak klepněte na příkaz Virtuální adresář.
 7. Dokončení Průvodce vytvořením virtuálního adresáře. Zadejte platný název virtuálního adresáře a nakonfigurovat cestu jako platný adresář v počítači. Nový virtuální adresář se zobrazí v seznamu zobrazení stromu pod složky obrázky.

 8. Klepněte pravým tlačítkem na uzel výchozí web a klepněte na příkaz Aktualizovat. Virtuální adresář, který jste právě vytvořili zmizí ze seznamu stromu.

Vlastnosti

ID článku: 308179 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Information Services version 5.1 na těchto platformách
  • the operating system: Microsoft Windows XP
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbqfe kbwinxpsp2fix kbfix kbwinxppresp2fix kbbug kbpending KB308179 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308179

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com