Klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE lubamine või keelamine operatsioonisüsteemidesse Windows XP, Windows Vista ja Windows 7 sisselogimiseks

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 308226 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

KOKKUVÕTE

Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas lubada või keelata klahvikombinatsioon CTRL+ALT+DELETE operatsioonisüsteemidesse Windows XP, Windows Vista ja Windows 7 sisselogimiseks.

Võite nõuda kasutajatelt enne operatsioonisüsteemi Windows XP, Windows Vista või Windows 7 kasutavasse arvutisse sisselogimist klahvide CTRL+ALT+DELETE vajutamist või eemaldada selle nõude kiirema sisselogimisprotsessi huvides. Pange tähele, et peate selle ülesande sooritamiseks administraatoriõigustega sisse logima.


Klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE lubamine või keelamine

Kui soovite, et lubaksime või keelaksime sisselogimiseks klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE teie eest, minge jaotisse ?Lahendage minu eest?. Kui eelistate probleemi ise lahendada, minge jaotisse ?Las ma lahendan ise?.

Lahendage minu eestSelle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake nupul või lingil Lahenda. Klõpsake dialoogiboksis Faili allalaadimine nupul Käivita ja järgige lahendusviisardi juhiseid.
Klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE lubamine sisselogimiseks
Microsoft Fix it 50405
Klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE keelamine sisselogimiseks
Microsoft Fix it 50406

Märkused
 • Kui teie arvuti on osa domeenist, siis võivad määratud domeenis kehtivad poliitikad kohalikus arvutis tehtud sätted tühistada.
 • Viisard võib olla ingliskeelne, kuid automaatne lahendus toimib ka Windowsi muukeelsete versioonide puhul.
 • Kui te ei ole arvuti juures, kus probleem esineb, salvestage lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis.
Järgmiseks minge jaotisse ?Kas see lahendas probleemi??.Las ma lahendan ise

Windows XP puhul toimige järgmiselt.
 1. Logige administraatorina arvutisse.
 2. Klõpsake nupul Start, menüüsuvandil Juhtpaneel ning topeltklõpsake ikoonil Kasutajakontod.
 3. Klõpsake suvandil Muutke kasutajate sisse- ja väljalogimise viisi.
 4. Valige märkeruut Kasuta tervituskuva, kui soovite klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE keelata.
 5. Klõpsake nupul Start, käsul Käivita, tippige käsk Control Userpasswords2 ja vajutage seejärel klahvi ENTER.
  Märkus. Võimalik, et kuvatakse järgmine dialoogiboks.
  Kasutajakontode avamiseks peate olema selle arvuti administraatorite rühma liige. Olete sisse logitud kasutajanimega ja see konto ei kuulu administraatorite rühma.
  Sel juhul peate arvuti administraatori kasutajanime ja parooli kuvatavasse dialoogiboksi tippima, kui süsteem palub teil seda teha.
 6. Klõpsake vahekaardil Täpsemalt.
 7. Jaotises Turvaline sisselogimine tühjendage märkeruut Nõua kasutajatelt klahvide Ctrl+Alt+Delete vajutamist, kui soovite klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE keelata.
Windows Vista ja Windows 7 puhul toimige järgmiselt.
 1. Klõpsake nupul Start, tippige väljale Otsing käsk Control Userpasswords2 ning vajutage seejärel klahvi ENTER.
  Märkus. Peate arvuti administraatori kasutajanime ja parooli kuvatavasse dialoogiboksi tippima, kui süsteem palub teil seda teha.
 2. Klõpsake vahekaardil Täpsemalt.
 3. Jaotises Turvaline sisselogimine tühjendage märkeruut Nõua kasutajatelt klahvide Ctrl+Alt+Delete vajutamist, kui soovite klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE keelata.

Märkus.
Kui vahekaart Täpsemalt ei ole saadaval, klõpsake nupul Start, käsul Käivita, tippige käsk control userpasswords2 ning klõpsake seejärel OK.

Vahekaart Täpsemalt ei ole teatud juhtudel saadaval. Näiteks kui olete piiratud õigustega kasutaja, siis pole vahekaart Täpsemalt teile kättesaadav. Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmisel artiklinumbril:
306992 Arvutisse salvestatud kasutajanimede ja paroolide haldamine Windows XP domeenis

Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem on lahenenud, siis olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtta ühendust tugiteenusega.
 • Hindame teie tagasisidet. Kui soovite anda tagasisidet või teatada mõnest selle lahendusega seoses esinevast probleemist, jätke kommentaar ajaveebi ?Lahendage minu eest? või saatke meile meil.

Märkused

 • Kui teie arvuti on osa domeenist, siis võivad määratud domeenis kehtivad poliitikad kohalikus arvutis tehtud sätted tühistada.
 • Klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE keelamine loob ?turvaaugu?. Ainult Windowsil on võimalik lugeda klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE, mis tagab selle, et järgnevas sisselogimise dialoogiboksis olevat teavet loeb vaid Windows. See takistab võltsprogrammide juurdepääsu arvutile.
 • MS-DOS-iga töötavate arvutite (ja mõnede vanemate UNIX-iga töötavate süsteemide) puhul haarab klahvide CTRL+ALT+DELETE vajutamine BIOS-i tähelepanu, põhjustades ?sooja? taaskäivitamise. Operatsioonisüsteemi sulgemiseks võite kasutada klaviatuuri. Windowsi-põhistes arvutites (alates operatsioonisüsteemist Microsoft Windows NT) püüab klahvikombinatsiooni CTRL+ALT+DELETE Windows. Klahvivajutuse püüdmise tehnika eeliseks on see, et see aitab vältida olukorda, kus Windowsi sulgeb keegi, kellel pole selleks juurdepääsu.


VIITED

Kui soovite lisateavet, klõpsake ühel allolevatest linkidest.

 • 279765 Kasutajate kiiraktiveerimise funktsiooni kasutamine Windows XP-s
 • 282866 Automaatne kasutajakontole sisselogimine Windows XP-s
 • 291559 Sisselogimisakna ja sulgemiseelistuste muutmine Windows XP-s

Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Atribuudid

Artikli ID: 308226 - Viimati läbi vaadatud: 27. september 2011 - Redaktsioon: 1.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
Märksõnad: 
kbhowtomaster kbmsifixme kbfixme KB308226

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com