Як увімкнути або вимкнути послідовність CTRL + ALT + DELETE для журналювання до Windows XP до Windows Vista та Windows 7

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 308226 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Цій статті описується Увімкнення або вимкнення послідовність CTRL + ALT + DEL для входу у Windows XP, Windows Vista та Windows 7.

Можна вимагати від користувачів натискання сполучення клавіш CTRL + ALT + DEL перед входом до мережі до Windows XP на комп'ютері під керуванням, ПК під керуванням Windows Vista або Windows 7 на комп'ютері, або можна виключити Ця вимога щодо швидше процесу входу. Зверніть увагу, що вам необхідно увійти до системи з правами адміністратора для виконання цього завдання.


Щоб увімкнути або вимкнути сполучення клавіш CTRL + ALT + DELETE послідовність

Щоб автоматично дозволити або заборонити послідовність CTRL + ALT + DEL для входу для вас, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для менеЩоб автоматично виправити цю проблему, натисніть на це виправитикнопка або посилання. Натисніть запуститив на <b00> </b00>завантаження файлудіалоговому вікні і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстра.
увімкнути послідовність CTRL + ALT + DEL для входу
Microsoft Fix it 50405
Послідовність disablEe CTRL + ALT + DEL для входу
Microsoft Fix it 50406

Примітки
 • Якщо ваш комп’ютер-зразок входить до домену, домен політики можливо, встановлені які настройки ви зробити на локальному комп'ютері.
 • Цей майстер може бути англійською мовою, тільки; Однак, автоматичне виправлення також працює для інших мовних версіях Windows.
 • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.
Потім перейдіть до на "Чи вирішено проблему?"розділу.Дозвольте мені це виправити себе

Для Windows XP виконайте такі дії:
 1. Увійдіть на комп’ютер-зразок як адміністратор.
 2. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Панель керуваннята двічі клацніть Облікові запис А бізнес-партнера користувачів.
 3. Натисніть кнопку змінити спосіб користувачі увійти або вимкнути.
 4. Натисніть кнопку Установіть прапорець використовувати екран привітання , якщо ви хочете відключити послідовність CTRL + ALT + DELETE.
 5. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, введіть Керування паролямикористувача2та натисніть клавішу ENTER.
  Примітка. Ви можете отримати наступне діалогове вікно:
  Ви повинні бути членом групи адміністраторів на цьому комп'ютері відкрити облікові запис А бізнес-партнера користувачів. Ви увійшли як ім'я користувача, і цей обліковий запис А комп'ютера не є членом групи адміністраторів.
  У цьому стані ви повинні ввести ім'я користувача і пароль, коли система попереджає Запускач діалогових вікон для введення імені користувача та пароля адміністратора комп'ютера.
 6. Відкрити вкладку Додатково .
 7. У розділі безпечного входу до системи натисніть зніміть прапорець вимагати від користувачів натискання сполучення клавіш Ctrl + Alt + Delete , якщо ви хочете відключити послідовність CTRL + ALT + DELETE.
Для Windows Vista і Windows 7 виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск, введіть Керування паролямикористувача2, у полі пошуку та натисніть клавішу ENTER.
  Примітка. Потрібно ввести ім'я користувача і пароль, коли система попереджає Запускач діалогових вікон для введення імені користувача та пароля адміністратора комп'ютера.
 2. Відкрити вкладку Додатково .
 3. У розділі безпечного входу до системи натисніть зніміть прапорець вимагати від користувачів натискання сполучення клавіш Ctrl + Alt + Delete , якщо ви хочете відключити послідовність CTRL + ALT + DELETE.

Примітка
якщо вкладці Додаткові параметри недоступне, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип керування паролямикористувача2і натисніть кнопку ОК.

Вкладка « Додатково » недоступна за певних умов. Наприклад, якщо ви є користувачем обмеженим, вкладка « Додатково » недоступна. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
306992 Як керувати збережених логіни і паролі на комп’ютер-зразок до домену, у Windows XP

Чи вирішено проблему?


Примітки

 • Якщо ваш комп’ютер-зразок входить до домену, домен політики можливо, встановлені які настройки ви зробити на локальному комп'ютері.
 • Вимкнення послідовність CTRL + ALT + DELETE створює "дірка безпеки". CTRL + ALT + DELETE послідовність може читатися лише Windows, гарантуючи, що інформація в послідувала за цим діалогове вікно входу до системи можуть бути прочитані лише Windows. Це може запобігти ізгоїв програм проникненню на комп’ютер-зразок.
 • На комп'ютерах із програм під керуванням MS-DOS (і деякі старіші UNIX-систем) натиснувши CTRL + ALT + DELETE вигоди увагу BIOS, викликаючи "" перезавантаження. За допомогою клавіатури завершення роботи операційної системи. На Windows-комп'ютерів на базі (починаючи з Microsoft Windows NT) послідовність CTRL + ALT + DELETE перехоплює Windows. Перевага натиснення клавіш перетин техніка, щоб допомогти запобігти вікна від бути закриті користувач, який має доступ до цього.


Посилання

Щоб отримати додаткові відомості натисніть одну з наведених нижче посилань:

 • 279765 Як використовувати швидкий користувача перемикання функція у Windows XP
 • 282866 Як автоматично увійти до облікового запису користувача в Windows XP
 • 291559 Як змінити вікно входу до системи та налаштування вимкнення у Windows XP

Властивості

Номер статті: 308226 - Востаннє переглянуто: 19 червня 2014 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
Ключові слова: 
kbhowtomaster kbmsifixme kbfixme kbmt KB308226 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 308226

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com