Pomocí klíče registru klíče relace k odeslání v protokolu Kerberos Ticket Granting Ticket

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308339 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
DŮLEŽITÉ: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravou registru, nezapomeňte vytvořit zálohu a ujistěte se, že víte, jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Chcete-li zajistit lepší zabezpečení, omezil Microsoft rozhraní k načtení dvojice klíčů lístek poskytování lístku nebo relace z balíčku zabezpečení Kerberos. Protože některé programy jiných výrobců mohou vyžadovat tato funkce pracovat správně, následující informace předloženy, můžete je znovu povolit toto rozhraní.

Další informace o nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows 2000 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Další informace

UPOZORNĚNÍ: Používáte-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že lze řešit problémy vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Předcházející změna, která je popsána v části "Souhrn" tohoto článku, mohou programy použít Win32 LsaCallAuthenticationPackage Zadání rozhraní API KERB_RETRIEVE_TICKET_REQUEST a buď KerbRetrieveEncodedTicketMessage nebo KerbRetrieveTicketMessage typy zpráv načíst Kerberos ticket--lístku (TGT) a klíč přidružený relaci.

Hodnota registru klíč relace TGT zahrnout:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Lsa\Kerberos\Parameters
Název hodnoty: allowtgtsessionkey
Typ hodnoty: REG_SZ
Rozsah hodnot: 0 nebo 1 (výchozí hodnota 0)
  • 0: KerbRetrieveEncodedTicketMessage odpověď nebude obsahovat klíče relace, umožňující tuto TGT pro přihlášení.
  • 1: Označuje, že klíč relace by měla být vrácena s TGT podle aktuální chování.

Vlastnosti

ID článku: 308339 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbenv kbinfo kbnetwork kbsecurity kbwin2000sp3fix kbmt KB308339 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308339

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com