הודעת שגיאת בעת כניסה אל מסוף השחזור ב- Windows XP: "הסיסמה אינה חוקית"

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 308402 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

הודעה

הבעיה שהקטע "מאפייני הבעיה" מתאר תוקנה ב- Windows XP Service Pack 1 ובגרסאות חדשות יותר של Windows XP. אם אתה עדיין נתקל בבעיה הדומה לזו שמתוארת במאמר, ייתכן שזו בעיה שונה. כדי לפתור בעיות דומות, אנא עיין במקטע "בעיות דומות" בהמשך מאמר זה.

מבוא

כאשר אתה מנסה להתחבר אל מסוף השחזור ב- Windows XP, מופיעה הודעת שגיאה. מאמר זה כולל הוראות שלב אחר שלב שתוכל לנסות כדי להתחבר בהצלחה אל מסוף השחזור. אם שלבים אלה לא פותרים את הבעיה שלך, מאמר זה מספק גם קישורים למאמרים שדנים בבעיות דומות ופתרונות.

מאפייני הבעיה

כאשר אתה מנסה להיכנס למסוף השחזור ב-Windows XP באמצעות הקלדת הסיסמה הנכונה של חשבון מנהל מקומי, מסוף השחזור עלול להציג את הודעת השגיאה הבאה:
The password is not valid (הסיסמה אינה חוקית). Please retype the password (נא הקלד את הסיסמה שוב).
Type the Administrator password (הקלד את סיסמת מנהל המערכת):
הודעת שגיאה זו עלולה להתרחש גם אם הקלדת את הסיסמה הנכונה. אם תפעיל את Windows XP, תתחבר בהצלחה למערכת באמצעות אותה סיסמה, תשנה את סיסמת המנהל המקומי ותפעיל מחדש את המחשב אל מסוף השחזור, תתקבל אותה הודעת שגיאה. בעיה זו עלולה להתרחש אם Windows XP הותקן במקור מתמונת Sysprep, או אם Sysprep 2.0 הופעל במחשב בעבר. Sysprep.exe מבצע שינויים בדרך שבה מפתחות סיסמה מאוחסנים ברישום. שינויים אלה אינם תואמים לשגרת ההתחברות של מסוף השחזור.

הערה ייתכן שיצרן המחשב השתמש ב-Sysprep כדי להתקין מראש את Windows XP במחשב שלך.

שלבים לפתרון הבעיה

הודעה


אם אינך מצליח לפתור את הבעיה באמצעות השיטה הבאה, תוכל לבקש עזרה ממישהו או לפנות לתמיכה. לקבלת מידע על אופן הפנייה לתמיכה, בקר באתר האינטרנט של Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/
הערה אם באפשרותך להפעיל את Windows XP ומסוף השחזור לא הותקן מראש בדיסק הקשיח, עבור לשלב 2 בשלבים הבאים. אם באפשרותך להפעיל את Windows XP ומסוף השחזור הותקן מראש בדיסק הקשיח, עבור לשלב 3 בשלבים הבאים.
 1. אם אינך מצליח להתחבר אל Windows XP, הורד את הקבצים הנחוצים, צור את הדיסקים המתאימים של התקנה עבור התקנה מתקליטון אתחול והיכנס אל מסוף השחזור. דיסקי האתחול עודכנו כדי לתקן את הבעיה שמונעת ממך להפעיל את Windows XP. לקבלת מידע נוסף על האופן שבו תוכל להשיג את דיסקי האתחול וכיצד להשתמש בהם, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  310994 כיצד להשיג את דיסקי האתחול של התקנת Windows XP (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
 2. התקן את מסוף השחזור אם אינו מותקן כבר. שלב זה דרוש כדי שהתיקון החם המוזכר בשלב 3 יעדכן את מסוף השחזור. על מנת להתקין את מסוף השחזור, השתמש בפקודה winnt32 /cmdcons מהתיקייה I386 בתקליטור Windows XP. לקבלת מידע נוסף על התקנת מסוף השחזור והשימוש בו, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
  307654 כיצד להתקין ולהפעיל את מסוף השחזור Recovery Console במערכת Windows XP
 3. פנה לשירותי התמיכה ללקוחות של Microsoft כדי להשיג את התיקון החם Q308402 ולהתקין אותו. לקבלת רשימה מלאה של מספרי טלפון בשירותי התמיכה ללקוח של Microsoft ומידע על עלויות תמיכה, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
  http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support&ln=he-il
  הערה במקרים מיוחדים, אנו עשויים לבטל את דמי התמיכה הרגילים, אם מומחה תמיכה של Microsoft יקבע שעדכון ספציפי יפתור את הבעיה שהצגת. דמי התמיכה הרגילים יחולו רק על שאלות וסוגיות תמיכה נוספות, שאינן מזכות אותך בעדכון הספציפי האמור.

  הגרסה האנגלית של תיקון חם זה כוללת את תכונות הקובץ המופיעות בטבלה הבאה (או תכונות קובץ מאוחרות יותר). התאריכים והשעות המתייחסים לקבצים הללו רשומים לפי זמן אוניברסלי מתואם (UTC). כאשר תציג את הנתונים בקובץ, השעה תוצג בהמרה לזמן המקומי. כדי לברר את הפרש השעות בין זמן UTC לזמן המקומי, השתמש בכרטיסייה אזור זמן הכלולה בפריט תאריך ושעה שבלוח הבקרה.
    תאריך     שעה  גירסה     גודל       שם קובץ
    ---------------------------------------------------
    11 במאי 2001 13:57 5.1.2600.15 225,152 Spcmdcon.sys
    12 בנוב' 2001 04:48 5.1.2600.21 218,624 Srrstr.dll
  					
  אם מסוף השחזור כבר מותקן, התקנת התיקון החם הזה מעדכנת אוטומטית את התיקייה C:\Cmdcons בעדכון כדי לאפשר לך להיכנס למסוף השחזור.

מנהל מערכת משתמש ב- Sysprep

על מנת לפתור בעיה זו, השג גירסה של Windows XP שכבר משולבת בה Service Pack 1, או השג את ה- service pack העדכני עבור Windows XP והתקן אותו לפני הפעלת Sysprep. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322389 כיצד לקבל את מהדורת ה-service pack האחרונה של Windows XP (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)

יצרן ציוד מקורי (OEM) משתמש ב- Sysprep

כדי לפתור בעיה זו, השג גירסה של Windows XP שכבר משולב בה Service Pack 1.

סטטוס

Microsoft אישרה כי מדובר בבעיה במוצרי Microsoft ששמותיהם מופיעים בסעיף 'חל על'. בעיה זו תוקנה לראשונה ב-Windows XP Service Pack 1.

מידע נוסף

אם מסיבה כלשהי תתקין מחדש את מסוף השחזור, עליך להתקין מחדש את התיקון החם הזה. על מנת להתקין את מסוף השחזור, השתמש בפקודה winnt32 /cmdcons מהתיקייה I386 בתקליטור Windows XP. למידע על המדיניות של Microsoft בנוגע לסיסמאות שאבדו או נשכחו, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר במאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
189126 המדיניות של Microsoft בנוגע לסיסמאות שאבדו או נשכחו

בעיות דומות ופתרונות

אם אתה עדיין נתקל בבעיה הדומה לזו שמתוארת במאמר, ייתכן שזו בעיה שונה. לקבלת מידע נוסף על בעיות דומות ופתרונן, לחץ על מספרי המאמרים הבאים כדי להציג את המאמרים מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
321305 כיצד להיכנס למחשב מבוסס Windows XP אם שכחת את הסיסמה שלך או אם פג תוקפה
308041 כיצד לאפשר למנהל מערכת כניסה אוטומטית ל'מסוף השחזור'
312149 כיצד לאפשר למנהל מערכת כניסה אוטומטית ל'מסוף השחזור'

אם מאמרים אלה לא עזרו לך לפתור את הבעיה או אם אתה נתקל במאפייני בעיה שונים מאלה המתוארים במאמר זה, חפש מידע נוסף במאגר הידע Microsoft Knowledge Base. כדי לחפש במאגר הידע Microsoft Knowledge Base, בקר באתר האינטרנט של Microsoft בכתובת:
http://support.microsoft.com/?ln=he
לאחר מכן, הקלד את הטקסט של הודעת השגיאה שמופיעה. לחלופין, הקלד תיאור של הבעיה בשדה חיפוש תמיכה (KB)."

מאפיינים

Article ID: 308402 - Last Review: יום שישי 29 נובמבר 2013 - Revision: 7.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
מילות מפתח 
kbexpertiseinter kbresolve kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbenv kbbug kbfix kbsetup kbwinxpsp1fix KB308402

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com