Opis Kreatora konfiguracji sieci w systemie Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 308522 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

W tym artykule opisano program Kreator konfiguracji sieci w systemie Windows XP. Kreator konfiguracji sieci można używać do konfigurowania połączenia internetowego dla komputera i konfiguracja sieci domowej, na wszystkich komputerach w sieci sieć domowa.

Więcej informacji

Kreator konfiguracji sieci konfiguruje oprogramowanie, aby skonfigurować komputer z systemem Windows XP do użytku w małej sieci domowej. W Kreator pomaga skonfigurować następujące elementy:
  • Połączenie z Internetem za pośrednictwem komputera bezpośrednie połączenie telefoniczne lub szerokopasmowe lub za pośrednictwem innego komputera w domu sieć.
  • Udostępnianie połączenia internetowego na komputerze z systemem Windows XP do udostępniania połączenie internetowe innym komputerom w sieci domowej. (Jednak ze względów bezpieczeństwa zalecane używać routera zamiast usługi Udostępnianie połączenia internetowego.)
  • Nazwa komputera, opis komputera i grupy roboczej Nazwa.
  • Udostępnianie plików i drukarek.
W Kreator konfiguracji sieci jest również przenośne. Można utworzyć Kreator konfiguracji sieci dysk, aby automatycznie skonfigurować system Microsoft Windows 95, Windows 98, Windows Millennium Edition i Windows XP.

Można również użyć kreatora z dysku CD-ROM Windows XP do konfigurowania innych komputerów w sieci domowej. Aby zrobić to, włóż dysk CD, kliknij przycisk Wykonaj zadania dodatkowe, i Kliknij opcję Konfigurowanie w domu lub małym biurze sieci.

Dla dodatkowych informacje dotyczące sposobu konfigurowania zapory ICF, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
283673Jak włączyć zaporę połączenia internetowego w systemie Windows XP
Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące sposobu Konfigurowanie udostępniania połączenia internetowego, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
306126Jak skonfigurować Udostępnianie połączenia internetowego

Właściwości

Numer ID artykułu: 308522 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
kbfirewall kbnetwork kbenv kbFAQ kbinfo kbsetup kbmt KB308522 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:308522

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com