Popis Sprievodcu nastavením siete v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 308522 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ÚVOD

Tento článok popisuje Sprievodcu nastavením siete v systéme Windows XP. Sprievodcu nastavením siete môžete použiť na konfigurovanie pripojenia na Internet pre počítač a domácej siete konfiguráciu pre všetky počítače na vaše domácej sieti.

DALSIE INFORMACIE

Sprievodca nastavením siete konfiguruje softvéru nastaviť počítač so systémom Windows XP na použitie v malých domácej sieti. The Sprievodcu môžete nastaviť nasledujúce položky:
  • Pripojenie k internetu na počítač prostredníctvom priame telefonické alebo širokopásmové pripojenie alebo prostredníctvom iného počítača domov sieť.
  • Zdieľanie pripojenia na Internet na počítači so systémom Windows XP pre zdieľanie pripojenie na Internet s ostatnými počítačmi v domácej sieti. (Však z bezpečnostných dôvodov, odporúčame vám použiť smerovač skôr ako zdieľanie pripojenia na Internet.)
  • Názov počítača, popis počítača a pracovnej skupiny meno.
  • Zdieľanie súborov a tlačiarní.
The Sprievodcu nastavením siete je tiež prenosné. Môžete vytvoriť Sprievodca nastavením siete disku automaticky nakonfigurovať systém Microsoft Windows 95, Windows 98, Windows Millennium Edition a Windows XP.

Môžete použiť aj sprievodcu Konfigurácia ostatných počítačov v domácej sieti CD-ROM systému Windows XP. Urobiť Vložte disk CD-ROM, kliknite na tlačidlo Vykonať ďalšie úlohy, a kliknite na možnosť Nastaviť domácu alebo kancelársku sieť.

Pre ďalšie informácie o konfigurovaní ICF, kliknite na nasledujúce číslo článku zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
283673Zapnutie brány Firewall pre pripojenie na Internet funkciu v systéme Windows XP
Ďalšie informácie o tom, ako Konfigurovať zdieľanie pripojenia na Internet, kliknutím na nasledujúce číslo článku zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
306126Konfigurácia zdieľania pripojenia na Internet

Vlastnosti

ID článku: 308522 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbfirewall kbnetwork kbenv kbFAQ kbinfo kbsetup kbmt KB308522 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:308522

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com