Artikli ID: 308538 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis kirjeldatakse Windows XP programmivigade silumise tööriista Dr. Watson for Windows.

Lisateave

Dr. Watson for Windows on programmivigade silur, mis kogub programmitõrke (või kasutajare?iimi rikke) korral teavet teie arvuti kohta. Tehnilise toe pakkujad saavad kasutada Dr. Watsoni kogutud ning logitud teavet programmitõrke diagnoosimisel. Tõrke tuvastamisel loob Dr. Watson tekstifaili (Drwtsn32.log), mille saate eelistatud meetodil saata tugiteenuse osutajale. Samuti saate luua krahhi tõmmisefaili (binaarfaili), mille programmeerija saab silurisse laadida.

Märkus. Windows XP pakub ka tõrketeavitusteenust, mis jälgib teie arvutis kasutaja- ja tuumre?iimi tõrgete ilmnemist (stopp-tõrketeated või sinisel ekraanil kuvatavad tõrketeated ning vale sulgemisega seotud sündmused), mis mõjutavad nii opsüsteemi kui ka kõiki programme. See teenus võimaldab teil tõrke ilmnemisel saata Microsoftile tõrketeatise. Kuna kõik tõrketeatised on konfidentsiaalsed ja anonüümsed, ei pääse Microsofti tugitöötajad tõrketeavitusteenuse abil juurde ühelegi Microsoftile Interneti teel saadetud tõrketeatisele. Seetõttu tuleb teil saata tugiteenuse osutajale Dr. Watson for Windowsi logifail. Windows XP tõrketeavitusteenuse kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
310414 JUHISED: tõrketeavituse konfigureerimine ja kasutamine Windows XP-s
(selle artikli sisu võib olla ingliskeelne) Kui mõnes programmis ilmneb tõrge, käivitub Dr. Watson for Windows automaatselt. Dr. Watsoni konfigureerimiseks toimige järgmiselt.
  1. Klõpsake nuppu Start ja seejärel käsku Käivita.
  2. Tippige käsk drwtsn32 ja klõpsake siis nuppu OK.
Dr. Watsoni loodud logifaili vaikenimi on Drwtsn32.log ja see salvestatakse järgmisse asukohta:
draiv:\Documents and Settings\All Users.WINNT\Application Data\Microsoft\Dr Watson
Märkus. Drwatson.exe on vanem programmitõrgete silur, mis sisaldub Windows NT varasemates versioonides. Microsoft soovitab Windows XP-s kasutada Drwatson.exe asemel Drwtsn32.exe-t.

Atribuudid

Artikli ID: 308538 - Viimati läbi vaadatud: 26. veebruar 2014 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbproductlink kbinfo KB308538

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com