Mapování domovských adresářů k serverům se starší verzí systému nemusí fungovat během přihlášení (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308580 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači se systémem Microsoft Windows 2000 nebo Microsoft Windows XP Pokud máte domovskou složku, která je mapována na síťovou jednotku na nižší úrovni serveru Server Message Block (SMB) jednotky může není připojit při přihlášení k serveru. Například pokud mapované jednotce X do sdílené položky, které je umístěn na serveru Samba 2.0.7 jednotky nepřipojí při přihlášení k serveru.

Příčina

K tomuto chování může dojít, platí-li jedna z následujících podmínek:
  • Nainstalujte Service Pack 2 (SP2) nebo novější v počítači se systémem Windows 2000.
  • Nainstalujte opravu hotfix popsanou v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base v počítači se systémem Windows 2000:
    262890Nelze získat připojení jednotky domovského adresáře ve smíšeném prostředí (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
  • Se systémem Windows XP.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Po instalaci systému Windows 2000 SP2 přihlašování do systému Windows neodesílá uživatelské jméno a heslo ve formátu prostého textu připojit domovská jednotka. Tato změna je záměrné a je určena k přenosu uživatelského jména a hesla v prostém textu zabránit v síti.

Z důvodu tohoto chování systému Windows 2000 SP2 nepodporuje mapování domovské složky k serveru Samba 2.0.7, protože Samba 2.0.7 přijímá uživatelská jména a hesla v prostém textu.

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 308580 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbfix kbprb KB308580 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308580

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com