PRB: SQLMail není podporována při spuštění serveru v režimu Fiber

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308604 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

SQLMail může přestat reagovat (zablokuje se) při spuštění serveru, který používáte v režimu Fiber. Fiber režim je při nastavit možnost sdružování lightweight ON pomocí sp_configure uložené procedury.

Když SQLMail reagovat:
 • Žádné nové funkce SQLMail nelze vyvolat jako například:

  • xp_sendmail
  • xp_readmail
  • xp_findnextmsg
  • xp_deletemail

  - a -

 • Existující připojení SQLMail nefungují.
Z hlediska SQL Server obecně všech nových připojení SQLMail a existující připojení SQLMail fungovat normálně. Však může být výjimečných situacích, ve kterém SQL Server také přestane odpovídat.

Další informace

MAPI a SQLMail proveďte použít "kritická sekce" synchronizaci objektů v jejich implementaci. Podrobnosti implementace MAPI a SQLMail setkat situacích počáteční podprocesu je naplánováno mimo po zadání kritická sekce a později může získat přeplánování na jiném podprocesu. Přeplánování jiný podproces způsobí, že program přestane reagovat. Podle dokumentace systému Windows 32 Microsoft podproces zadá kritická sekce musí být stejné jedno ukončení kritická sekce nebo kritická sekce není uvolněna. Kritická sekce není uvolněna, může program přestat reagovat. Kvůli tyto architektonický omezení SQLMail a MAPI Microsoft není doporučujeme nebo když je server spuštěn v režimu Fiber podporují SQLMail.

Odkazy

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
303287Chyba: Transakcí DTC selhání při SQL spuštěn v tenký sdružování

Vlastnosti

ID článku: 308604 - Poslední aktualizace: 9. října 2003 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB308604 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308604

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com