SORUN: Sunucu fiber modunda çalıştırdığınızda SQLMail desteklenen.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 308604 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

SQLMail, kullanmakta olduğunuz sunucu, fiber modunda çalıştığında yanıt vermeyebilir. Hafif havuzu seçeneği ON sp_configure saklı yordamını kullanarak fiber modu olur.

Ne zaman SQLMail yanıt vermiyor:
 • Herhangi bir yeni SQLMail işlevleri gibi çağıramazsınız:

  • xp_sendmail
  • Xp_readmail
  • xp_findnextmsg
  • xp_deletemail

  -ve-

 • Varolan SQLMail bağlantılar çalışmıyor.
SQL Server açısından bakıldığında, genellikle olmayan SQLMail Bağlantıları'nı tüm yeni ve varolan olmayan SQLMail bağlantıları normal olarak işlev. Ancak, ender durumlarda, SQL Server da yanıt veremez hale gelebilir olabilir.

Daha fazla bilgi

MAPI hem de SQLMail yapmak "kritik bölüm" eşitleme kendi uygulama nesnelerinin kullanın. Başlangıç iş parçacığı dışında bir kritik bölüm girildikten sonra planlanır ve daha sonra farklı bir iş parçacığına Denver'da, MAPI hem de SQLMail uygulama ayrıntılarını karşılaşabilir. Farklı bir iş parçacığına yeniden çizelgeleme, program yanıt vermemeye başlamasına neden olur. Göre Microsoft Windows 32 belgelere kritik bölüm çıkmak için aynı bir kritik bölüm girdiği bir iş parçacığı olması veya kritik bölüm serbest bırakılmış. Kritik bölüm yayımlanırsa, program yanıt vermemeye başlayabilir. Bu mimari sınırlamaları SQLMail ve MAPI nedeniyle, Microsoft değil önerilir veya sunucu, fiber modunda çalışırken SQLMail destekler.

Referanslar

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
303287Hata: Basit havuzu SQL çalıştırıldığında DTC işlem başarısız

Özellikler

Makale numarası: 308604 - Last Review: 9 Ekim 2003 Perşembe - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB308604 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:308604

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com