Oprava: SQL poštovní agent může způsobit e-mailu k zápisu na kořenový adresář zdroje poštovní schránky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308758 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
BUG #: 352651 (SHILOH_BUGS)
BUG #: 57848 (SQLBUG_70)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V dialogovém okně Vlastnosti agenta SQL Jestliže zaškrtnutí políčka Uložit kopie odeslaných zpráv ve složce Odeslaná pošta textu odeslané zprávy uloženy ve složce Odeslané položky. Odeslané zprávy jsou však uloženy v kořenový adresář zdroje poštovní schránky.

E-mailové zprávy nejsou viditelné poštovních klientů, jako je například aplikace Microsoft Outlook a neomezeně dlouho zůstanou v kořenový adresář, zabírá místo a způsobuje klienta poštovních schránek vyplnit.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft SQL Server 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
290211Soubor INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000

Jak potíže obejít

Nástroj Microsoft Exchange MDB prohlížeč, chcete-li tento problém vyřešit, slouží pro zobrazení skrytých e-mailových zpráv, které doplní poštovní schránky. MDB prohlížeč můžete použít také k odstranění těchto e-mailové zprávy.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft SQL Server 2000 S aktualizací Service Pack 2.

Další informace

Chcete-li nainstalovat prohlížeč MDB, je třeba nástroj Mdbvu32.exe. Nástroj Mdbvu32.exe a doprovodné soubory DLL jsou na disku CD-ROM 5.5 Exchange Server do Server\Support\Utils\I386 složky nebo do složky \Server\Support\Utils\Alpha.

Zkopírujte následující soubory do vašeho počítače:

 • Mdbvu32.exe
 • Propvu32.dll
 • Statvu32.dll
 • Xvport.dll

Kroky pro reprodukci chování

 1. Přesvědčte se, zda, můžete vymazat textové pole Uložit kopie odeslané zprávy ve složce Odeslaná pošta. V nástroji SQL Enterprise Manager, definovat operátora a odešlete e-mailové test.
 2. Spustit soubor Mdbvu32.exe Chcete-li spustit prohlížeč MDB.
 3. V dialogovém okně MAPILogonEx zobrazí. Vyberte zaškrtávací pole Explicit profilu MAPI a klepněte na tlačítko OK.
 4. V dialogovém okně Zvolit profil zobrazí. Vyberte profil, který jste vytvořili v krocích 1 až 3. Klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Pokud není zobrazeno dialogové okno Zvolit profil, můžete se s největší pravděpodobností již přihlášeni do profilu. Ukončete a odhlaste se od profilu klienta a znovu vyzkoušejte (ukončete Microsoft Exchange, je-li spuštěna).
 5. V nabídce Test prohlížeč MDB přejděte MDB a potom klepněte na tlačítko OpenMessageStore.
 6. V dialogovém okně Vybrat Message Store na Otevřít vyberte profil, který používá SQL Agent a klepněte na příkaz Otevřít. Ponechejte výchozí režim otevřít jako "nejlepší přístup. „
 7. V nabídce Aplikace Test prohlížeč MDB přejděte MDB a potom klepněte na tlačítko Otevřít složku kořenový. Nyní, pod textovým polem zpráv ve složce tato zpráva se zobrazí:
  Oznámení systému SQL Server

ODKAZY

Další informace získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
261133Oprava: DTS "Odeslat poštu" výplně nahoru poštovní schránky a nelze viz nebo odstranění e-mailů aplikace Outlook

Vlastnosti

ID článku: 308758 - Poslední aktualizace: 30. října 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix KB308758 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308758

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com