PRB: NOLOCK Optimalizátor rada způsobuje Transient poškození chyby v protokolu chyb serveru SQL

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308886 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití rada NOLOCK setkat přechodné 8908 chyby v protokolu chyb serveru SQL Server na tabulkách, setkat vysoké svazky aktivity serveru SQL.

Chybová zpráva dochází je:
Tabulka Chyba: ID % d. řetěz propojení Neshoda index databáze ID % d, ID objektu % d. % S_PGID-> další = % S_PGID ale % S_PGID-> předchozí = % S_PGID.

Příčina

Při použití rada Optimalizátor NOLOCK dotazu tabulek v databázi, může dojít k chybě. Během rozdělení stránky ve spojení s paralelní nolock prohledávání a souběžné aktualizace, které můžete generovat přechodné 8908 zprávy je okno malé časování.

Další informace

Zajistit volného poškození databáze, spuštění příkazu DBCC CHECKDB nejlépe v režimu jednoho uživatele v databázi. Pokud DBCC CHECKDB vrátí žádná chyba, můžete být určité databáze je zdarma poškození.

Vlastnosti

ID článku: 308886 - Poslední aktualizace: 3. října 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB308886 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308886

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com