Postupy: Nastavení funkce usnadnění pro uživatele, kteří jsou neslyšící nebo z sluchem v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308897 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Uživatelům, kteří jsou neslyšící nebo špatně slyšící můžete nakonfigurovat systém Windows zvuků vydávaných nebo zvýšit úroveň hlasitosti program a systémové zvuky. Tento článek pojednává o usnadnění, které jsou k dispozici pro neslyšící nebo špatně slyšící uživatelé a také popisuje, jak používat standardní funkce systému Windows XP pomoci tyto uživatelům.

Funkce usnadnění použití

Nástroje usnadnění, které jsou součástí systému Windows jsou určeny poskytuje minimální úroveň funkcí pro uživatele s tělesným postižením. Většina postižených uživatelů pro denní používání potřebovat nástroj programy s více rozšířené funkce. Informace o produktech a pomůckách pro operační systémy Windows usnadnění naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft a vyhledejte slovo „ usnadnění „:
http://www.microsoft.com/
Program Accessibilities ovládacím nabízí dvě funkce pro neslyšící nebo špatně slyšící uživatelé: funkce Popis zvuku a zobrazení zvuku.

Otevřete program ovládacím:
 1. Klepněte na přepínač.
 2. Klepněte na položku Ovládací panely.
 3. Klepněte na tlačítko Možnosti usnadnění.
 4. Klepněte na kartu Zvuk.
  • Popis zvuku je určena lidem, kteří mají potíže s vnímáním systémových zvuků generovaných počítačem. Popis zvuku můžete změnit nastavení generovat vizuální upozornění, například blikající záhlaví nebo Blikající okraj při každém počítači generuje zvuk. Zapnutí funkce Popis zvuku, zaškrtněte políčko Používat funkci Popis zvuku a potom z rozevíracího seznamu vyberte vizuální upozornění dáváte přednost.
  • Funkce Zobrazení zvuku nastaví programy, které oznamují informace podle zvuku, aby také vizuální informace, například prostřednictvím textových titulků nebo informativních ikon. Zapnutí funkce zobrazení zvuku, zaškrtněte políčko Používat funkci Zobrazení zvuku.

Použití Windows XP zvuky funkce

Můžete konfigurovat standardní funkce zvuky systému Windows XP pomoci uživatelům neslyšící nebo špatně slyšící. Tyto funkce jsou k dispozici v ovládacím panelu Zvuky a zvuková zařízení programu.

Otevření zvuky a zvuková zařízení:
 1. Klepněte na přepínač.
 2. Klepněte na položku Ovládací panely.
 3. Klepněte a zvuky a zvuková zařízení.
 4. Klepněte na tlačítko Zvuky a zvuková zařízení.
  • Chcete-li uživatelům poskytnout rychlý způsob řízení svazku zvuky zobrazení ikony ovládání hlasitosti oznamovací oblast. To provedete tak, že na kartě Hlasitost ve skupinovém rámečku Hlasitost zařízení vyberte ikonu místa svazku políčko oznamovací oblast hlavním panelu.
  • Zkontrolujte, zda uživatelé získat plnou efekt systémové zvuky, vytvořit zvukové schéma, které používá zvuky v příslušné frekvenci. Chcete-li to provést, klepněte na kartu Zvuky v seznamu události přiřadit zvuk každé události. V části zvukové schéma klepněte na tlačítko Uložit jako. V dialogovém okně Schéma uložit jako zadejte název nového zvukového schématu. Nové schéma může být vybrána pole zvukové schéma.Vlastnosti

ID článku: 308897 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster KB308897 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308897

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com