Příkaz MCI_PLAY po dobu pěti i více sekund nevrací žádnou odezvu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308928 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Příkaz MCI_PLAY funkce mciSendCommand odeslán k zařízení CD-ROM, některé zařízení CD-ROM nereagují pět nebo více sekund.

Příčina

V systému Windows XP je nainstalováním ovladače filtru s názvem Redbook.sys v zásobníku ovladač zařízení CD-ROM povoleno digitální přehrávání zvuku. Tento ovladač emuluje přehrávání zvuku operací čtení dat ze zvukových disků CD digitálně a odesláním k vysílání datových proudů jádra. Tento postup funguje dobře, ale MCI zdá odeslat požadavek PAUSE_AUDIO mezi stopy, potom odešle hledání přemístění hlavu optické jednotky a potom odešle příkaz PLAY_AUDIO pokračování zvuku. Redbook.sys (po dokončení předchozího příkazu PLAY_AUDIO nastaví její vnitřní stav "není přehrávání." Poté dojde požadavek PAUSE_AUDIO Redbook.sys nezpracovává tento požadavek, protože není přehrávání zvuku v čase a odešle dolů zbytek zásobníku zařízení.

Tento příkaz odeslán dolů zásobníku zařízení, některé (nikoli všechny) jednotky sestavy ABORTED_COMMAND vrstvě ATAPI, protože jednotka je přehrávání zvuku. Tato chyba je automaticky (a správně) zopakována podle horní vrstvy (v tomto případě cdrom.sys) jednu sekundu pozastavení povolit firmware jednotky je obnovit z této řazení chyba. Windows považuje odpověď ABORTED_COMMAND být velmi vážné chybě, měla by být vykázána není podle jednotky normální operaci včetně získávání příkazy, které jsou neplatné v daném okamžiku v čase. Tento příkaz je odeslána šestkrát, proto s pozastavení jednu sekundu mezi jednotlivými výsledné zpoždění pěti sekundu.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version   Size  File name
  ----------------------------------------------------
  01-Oct-2001 21:55 5.1.2600.14 55,936 Redbook.sys  
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Další informace

Následující zařízení CD-ROM je známo, projevit problém popsaný v tomto článku:
Goldstar LG CRD-8400B
UJDA330 Kyushu jednotky CD-RW
NEC 8500A CD-RW
TEAC CD W28E CD-RW
JEDNOTKA CD-ROM TEAC CD 224E

Vlastnosti

ID článku: 308928 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix KB308928 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308928

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com