Polecenie MCI_PLAY zwraca odpowiedzi dla pięciu lub więcej sekund

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 308928 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Gdy polecenie MCI_PLAY jest wysyłana przez mciSendCommand działanie urządzenia CD-ROM, niektóre urządzenia CD-ROM odpowiada co najmniej pięciu sekund.

Przyczyna

W systemie Windows XP odtwarzanie dźwięku cyfrowego jest włączone, instalując sterownik filtru o nazwie Redbook.sys w stosie sterowników urządzenia CD-ROM. Ten sterownik emuluje operacje odtwarzania audio cyfrowe odczytywanie danych z dysku CD audio i wysyłając go do przesyłania strumieniowego jądra. Działa to dobrze, ale MCI wydaje się, aby wysłać żądanie PAUSE_AUDIO między ścieżki, a następnie wysyła Szukaj, aby zmienić położenie głowicy napędu optycznego i wysyła polecenie PLAY_AUDIO, aby wznowić audio. Redbook.sys po zakończeniu poprzedniego polecenia PLAY_AUDIO ustawia swojego stanu wewnętrznego "nie odtwarzanie". Następnie po wystąpieniu żądania PAUSE_AUDIO Redbook.sys nie obsługuje tego żądania, ponieważ nie jest odtwarzany audio w czasie i wysyła ją w dół reszta stosie urządzeń.

Gdy to polecenie jest wysyłane w dół stosu urządzenia, niektóre dyski (nie wszystkie) raportu ABORTED_COMMAND w warstwie ATAPI, ponieważ dysk nie jest odtwarzany audio. Ten błąd jest automatycznie (i poprawnie) ponowione przez górnej warstwy (w tym przypadku Cdrom.sys) z Wstrzymaj jednej sekundy, aby umożliwić oprogramowania układowego stacji do odzyskiwania z tego rodzaju błąd. Windows uważa się bardzo poważny błąd, który nie powinien być raportowany przez stacje w normalnych, włączając w to pobieranie poleceń, które są nieprawidłowe w danym punkcie w czasie odpowiedzi ABORTED_COMMAND. To polecenie jest zatem wysyłane sześć razy z Wstrzymaj co sekundę między poszczególnymi spowodowało opóźnienie pięciu sekund.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia Bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy How to Obtain the Latest Windows XP Service Pack

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja angielskojęzyczna tej poprawki powinna mieć następujące atrybuty plików lub nowsze:
  Date     Time  Version   Size  File name
  ----------------------------------------------------
  01-Oct-2001 21:55 5.1.2600.14 55,936 Redbook.sys  
				

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows XP.

Więcej informacji

Następujące urządzenia CD-ROM są znane odkryła problem opisany w tym artykule:
Goldstar LG CRD-8400B
Kyushu Matsushita UJDA330 CD-RW
NEC 8500A CD-RW
CD W28E TEAC CD-RW
CD-ROM DYSK CD 224E TEAC
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 308928 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix kbmt KB308928 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:308928

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com