AKO: Zadajte Exchange Server nastavenie používateľských profilov programu Outlook 2002 v sprievodcu Custom Installation Wizard v balíku Office XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 308997 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Pomocou sprievodcu Custom Installation Wizard môžete zadať nastavenia servera Microsoft Exchange Server pre používanie v prispôsobenej inštalácie programu Outlook 2002. Tento postup môžete použiť, či inštalujete program Outlook 2002 ako samostatný produkt alebo ako súčasť balíka Office XP.

Zadajte výmenný nastavenie používateľských profilov programu Outlook v sprievodcu Custom Installation Wizard

Máte niekoľko možností pre konfiguráciu servera Microsoft Exchange Server pripojenia pre užívateľov (vrátane možnosť nie konfigurácia informácie o pripojení). Môžete vykonať zmeny konfigurácie pre nových používateľov Exchange a pre existujúcich používateľov.
 • Pre používateľov, ktorým pripojenie na Exchange Server nie je nakonfigurované, môžete zadať meno používateľa a názov servera, ako aj nastavenia offline.
 • Pre používateľov, ktorí majú existujúce pripojenie k serveru Exchange, môžete ponechať toto pripojenie, alebo môžete nahradiť aktuálnu konfiguráciu servera Exchange nový.
Chcete určiť výmeny nastavenie používateľských profilov programu Outlook:
 1. V sprievodcu Custom Installation Wizard, na Outlook: Určiť Exchange – nastavenie kliknite na možnosť Konfigurácia pripojenia servera Exchange.

  POZNÁMKA: Ak zvolíte Nový profil na predchádzajúcu stranu, táto konfigurácia sa vzťahuje na všetky používateľom programu Outlook.
 2. Použiť predvolené % UserName % Variabilné nastavenie pre prihlasovacie meno používateľa.

  POZNÁMKA: Môžete použiť iný názov premennej systému. Napríklad, môžete použiť iný názov premennej systému, ak máte samostatné používateľské meno pre Outlook prístup. Musíte zadať názov servera Exchange. Microsoft Windows 98 a Microsoft Windows Millenium Edition, UserName nie je definovaný v predvolenom nastavení. Ak Táto premenná nie je nastavený na počítačoch používateľov, prihlasovacie meno domény systému Windows NT sa použije tu (ak používateľ % UserName % je určený pre prihlasovacie meno na tejto stránke).
 3. Zadajte názov servera Exchange vo vašej sieti. Tento názov bude nahradená špecifické Exchange Server pre jednotlivých používateľov pri prvom spustení programu Outlook.
 4. Kliknite na tlačidlo Ďalšie nastavenia konfigurovať nastavenia offline a potom kliknite na tlačidlo ok.
 5. Vyberte Prepísať existujúce Exchange – nastavenie Ak existuje pripojenie výmena sa môže použiť pripojenie na Exchange Server, ktoré ste definovali pre všetkých používateľov. Tento krok sa vzťahuje len pri úprave profil. Ak definovaní nové predvolené profily, použije sa profil, ktoré definujete pre všetkých používateľov.
 6. Kliknite na tlačidlo Budúci pokračovať sprievodcu Custom Installation Wizard.ODKAZY

Ďalšie informácie, vyhľadajte nasledujúcu lokalitu Microsoft Office XP Resource Kit Web:
http://www.Microsoft.com/Office/ORK/XP/Four/outc02.htm


Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 308997 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB308997 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:308997

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com