NASıL YAPıLıR: Exchange Server ayarları Outlook 2002 kullanıcı profilleri için Office XP'DEKI Özel Yükleme Sihirbazı'nı belirtin.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 308997 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Özel Yükleme Sihirbazı'nı kullanarak, özelleştirilmiş bir yükleme Outlook 2002'de kullanmak için Microsoft Exchange Server ayarları belirtebilirsiniz. Outlook 2002 veya Office XP'NIN bir parçası olarak tek başına bir ürün yükleme yapıyorsanız, bu yordamı kullanabilirsiniz.

Outlook kullanıcı profilleri için Exchange ayarları Özel Yükleme Sihirbazı'nda belirtin.

Microsoft Exchange Server bağlantı (bağlantı bilgilerini yapılandırma seçeneği de dahil olmak üzere) kullanıcıları için yapılandırmak için birkaç seçeneğiniz vardır. Yeni Exchange kullanıcılarına ve varolan kullanıcılar, yapılandırma değişiklikleri yapabilirsiniz.
 • Kendisi için bir Exchange Server bağlantısı yapılandırılmazsa, kullanıcılar için kullanıcı adı ve sunucu adının yanı sıra, çevrimdışı ayarlarını belirtebilirsiniz.
 • Varolan bir Exchange Server bağlantısı olan kullanıcılar, bağlantıyı tutarsınız veya yeni bir geçerli Exchange sunucu yapılandırmasını değiştirebilirsiniz.
Outlook kullanıcı profilleri için Exchange ayarlarını belirtmek için <a0></a0>:
 1. Özel Yükleme Sihirbazı ' nda bulunan Outlook: Exchange ayarlarını belirt sayfasında, bir Exchange Server bağlantısı yapılandır ' ı tıklatın.

  Not: Bu yapılandırma, önceki sayfada Yeni bir profil seçtiğiniz, tüm Outlook kullanıcıları için geçerlidir.
 2. % UserName % değişkeni varsayılan ayarı, kullanıcının oturum açma adını kullanın.

  Not: başka bir sistem değişkeni adını kullanmayı seçebilirsiniz. Örneğin, Outlook erişimi için ayrı bir kullanıcı adı varsa, başka bir sistem değişkeni adını kullanmayı seçebilirsiniz. Exchange sunucu adı belirtmelisiniz. Microsoft Windows 98 ve Microsoft Windows Millennium Edition (Me), UserName, varsayılan olarak tanımlı değil. Bu değişken, kullanıcı bilgisayarlarında ayarlanmamışsa, (% UserName % için oturum açma adı bu sayfada belirtilmişse) Windows NT etki alanı oturum açma adı burada kullanılır.
 3. Bir Exchange sunucusunun adı, ağınızdaki yazın. Outlook'u ilk kez başlatıldığında, bu ad, herbir bireysel kullanıcısı için belirli Exchange sunucusu ile değiştirilecektir.
 4. Çevrimdışı ayarlarını yapılandırmak için Diğer ayarlar ' ı tıklatın ve sonra da Tamam ' ı tıklatın.
 5. Exchange bağlantınız, varsa seçin Varolan Exchange ayarlarının üzerine yaz, tanımladığınız Exchange sunucu bağlantısı tüm kullanıcılar için kullanabilirsiniz. Bu adım yalnızca, bir profili değiştirdiğinizde uygulanır. Yeni bir varsayılan profil tanımlanıyorsa, tanımladığınız profil tüm kullanıcılar için kullanılır.
 6. Özel Yükleme Sihirbazı ile devam etmek için ileri ' yi tıklatın.Referanslar

Ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Office XP Resource Kit Web sitesine gidin:
http://www.microsoft.com/office/ork/xp/four/outc02.htm


Özellikler

Makale numarası: 308997 - Last Review: 26 Ekim 2002 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office XP (Setup)
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster KB308997 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:308997

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com