Chybová zpráva: "All.part2" je Null nebo není objekt

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 309056 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Za těchto podmínek může se zobrazit "" all.part2"je null nebo není objekt" skript chybová zpráva a přestat proces shromažďování informací:
 1. Počítač se systémem Windows XP obsahuje Memory Stick zařízení.
 2. Můžete provést následující kroky hardwaru informace o počítači:
  1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Nápověda a odborná pomoc.
  2. Zobrazení informací o počítači a Diagnostika problémů pomocí nástrojů, klepnutí na příkaz Informace O tomto počítači.
  3. Klepněte na tlačítko Najít informace o nainstalovaném v tomto počítači.
Proces shromažďování informací může zastavit při:
 • Zobrazení zprávy "Prosím počkejte shromažďovány údaje".
 • Proces shromažďování informací shromažďuje informace místního disku.
 • Indikátor průběhu je 9 procent.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Size  File name
  -----------------------------------------------
  12-DEC-2001 13:24 27,032 Syscomponentinfo.js
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 309056 - Poslední aktualizace: 17. května 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbfix kbsysadmin kbui kbwinxpsp1fix KB309056 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:309056

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com