XADM: Přiobjednat zásady příjemce funkce nefunguje podle očekávání pouze pro Exchange 2000 pro správu skupiny

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 309118 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při uspořádání příjemce zásady skupiny pro správu pouze pro Exchange 2000 prioritu pravděpodobně není být přiobjednáno správně. Pokud byly tyto zásady příjemce zděděna z instalace Microsoft Exchange Server 5.5, může také zobrazit duplicitní priority.

Tyto příznaky může nastat po přepnutí z kombinovaného do nativního režimu serveru Exchange 2000. Příznaky může také dojít, pokud je vaše organizace v kombinovaném režimu a je alespoň jedné skupiny pro správu, který má žádné počítače 5.5 Exchange Server.

Pokud zásady pro příjemce je přiřazena priorita číslem název jako jiné zásady, tato zásada obsahuje duplicitní priority, usnadňuje nemožné Změna priority zásady, které mají duplicitní prioritu.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 309118 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbfix kbqfe KB309118 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:309118

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com