XADM: Alıcı ilkeleri yeniden yalnızca Exchange 2000 Yönetim grubu, beklendiği gibi işlev.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 309118 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yalnızca Exchange 2000 Yönetim grubunda bulunan alıcı ilkeleri yeniden düzenlemek, önceliğini doğru yeniden değil. Bu alıcı ilkeleri, bir Microsoft Exchange Server 5.5 yüklemesinden devralınmış, yinelenen öncelikleri da görüntülenebilir.

Exchange 2000 doğal moda karışık moddan geçiş yaptıktan sonra bu belirtilerin ortaya çıkabilir. Belirtiler, Exchange kuruluşunuzda karma modda olduğu ve hiçbir Exchange Server 5.5 bilgisayarı varsa, en az bir yönetim grubu varsa da oluşabilir.

Bu ilke, bir alıcı ilkesi adı numarasına sahip bir öncelik olarak başka bir ilke atadıysanız, yinelenen bir önceliğe sahip ilkelerinin hiçbiriyle önceliğini değiştirmek olanaksız kılan bir yinelenen önceliğe sahiptir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 309118 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbfix kbqfe KB309118 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:309118

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com