XADM: Odstraněné Recipient Update Service způsobuje neplatný chybové zprávy v protokolu událostí

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 309134 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Jestliže odstranění objektu Služba aktualizace příjemce několik chybových zpráv Lightweight Directory Access Protocol (LDAP), které mohou být bod objektu protokolu v protokolu událostí aplikace s chybová zpráva „ [0x20] žádný takový objekt. „

Příčina

Tento problém může nastat, protože při odstranění objektu Recipient Update Service podproces upozornění odeslaných Recipient Update Service objekt, který jste právě odstranili. Protože služba aktualizace příjemce objekt neexistuje v tomto bodě, nejsou úspěšné dotazy LDAP pro objekt.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Další informace

Tyto chybové zprávy může být bezpečně ignorována.

Při vytváření nové Recipient Update Service Exchange 2000, můžete také obdržet chybovou zprávu "[20] žádný takový objekt" v protokolu událostí aplikace Microsoft Windows 2000 událostí prohlížeče.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
290419XADM: Chybová zpráva "Žádná takový objekt na serveru" dochází při vytvoření služba aktualizace příjemce

Vlastnosti

ID článku: 309134 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kberrmsg kbexchange2000sp2fix kbfix KB309134 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:309134

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com