XADM: Catutil.exe programı Reports olmamasından bir şablonu mektup birleştirme işlemi sırasında bir Catalog taşı, disk alanı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 309229 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Olsa sürücüde yeterli boş alan içeren Exchange 2000 Server'da, disk alanının sınırlı kuşkularınız ve bu nedenle Catutil.exe aracını Exchange MS arama hizmeti, bir ana birleştirme yaparken bir katalog aynı sunucuda başka bir sürücüye taşımak için kullanırsanız Catutil.exe yetersiz disk alanı hedef sürücüdeki bildirebilir.

Arama hizmeti kapattiginiz, yeniden tamamlanması için Catutil.exe çalıştırır ve arama hizmetinin doğru ancak gibi olması gereken kaynak katalog dosyalarını kaynak sürücüden silinmeyebilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 309229 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbfix KB309229 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:309229

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com