Elektronická adresa Internetu se konfigurujete odstraňování formát TNEF lze přijímat oznámení NDR obsahující TNEF

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 309240 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po konfiguraci e-mailová adresa jako adresu, na které neodešlete všechny zprávy v TNEF (Transport Neutral Encapsulation Format) a určit adresu jako alternativní příjemce pro odpovědi, můžete v aplikaci Outlook, zjistit TNEF formátování nedoručení zprávy (NDR).

Tato situace může být problém, pokud e-mailový systém hostitelem e-mailová adresa TNEF nepodporuje.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Další informace

E-mailová adresa konfigurovat jako adresu, na které zprávy ve formátu TNEF Neodesílat, klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Vždy posílat zprávy tomuto příjemci ve formátu RTF Microsoft Outlook v dialogovém okně Vlastnosti E-Mail adresu.

Vlastnosti

ID článku: 309240 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbfix KB309240 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:309240

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com