OWA'DA bir toplantı alıcısına Kaldır çalıştığınızda "HTTP 404 nesne bulunamadı" hata iletisi görüntüleniyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 309244 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kaydet ve Kapat'ı tıklatın, sonra Outlook 2000, daha sonra Outlook Web Access (OWA) alıcılardan birini kaldırmak için toplantının bir örneği'ni açmak için kullandığınız bir haftalık yinelenen bir randevu veya toplantı oluşturmak için kullandıktan sonra aşağıdaki hata iletisi görüntülenir:
HTTP 404 nesne bulunamadı.
Bu davranış, ınternet Explorer 6 OWA'da oluşur.

Alıcı sildiğinizde Alıcıları Düzenle iletişim kutusunda, Kaldır ' ı tıklatarak ınternet Explorer 5'te, randevu veya toplantıyı alıcı kaldırıldı göstermez. Alıcı gerçekten kaldırılır, ancak bir randevu veya toplantıyı hemen güncelleştirilmez.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 309244 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp2fix kbpending KB309244 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:309244

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com