Ako importovať súbor databázy registry systému Windows do transformačný súbor v balíku Office XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 309258 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento krokový popisuje do transformačný súbor (MST) importovať súbor databázy registry systému Microsoft Windows a nasadiť tieto informácie pri inštalácii balíka Office XP.

Veľa možností Microsoft Office XP zodpovedajú položky v databáze registry systému Windows. Tieto možnosti môžete prispôsobiť pridaním alebo úpravou hodnoty databázy registry v transformačný súbor. Transformácia pridať viaceré položky databázy registry, vytvorte súbor databázy registry (.reg) a potom použite Pridať položky databázy Registry stránka v sprievodcu Custom Installation Wizard importovať súbor databázy registry. Potom môžete zaviesť Office XP s transformácie, ktorý obsahuje prispôsobenia databázy registry.


Vytvára sa súbor databázy Registry systému Windows

Pri inštalácii balíka Office, nastavenie platí prispôsobeným predvoleným možnosti registru. Môžete prispôsobiť niektoré možnosti, ktoré nie je možné nastaviť v používateľskom rozhraní alebo ktoré sú nezachytáva Sprievodcu profilmi v súbore Office nastavení profilu (OPS) pridaním nastavenia databázy registry do transformačný súbor. Vlastné aplikácie môžu obsahovať napríklad v inštaláciu balíka Office, ktoré vyžadujú vlastné nastavenia databázy registry systému Windows.

Súbor databázy registry je textový súbor, ktorý obsahuje kópiu časti databázy registry systému Windows. Môžete použiť položky databázy registry z vás počítača. Ak chcete vytvoriť súbor databázy registry, postupujte nasledovne:
 1. Z počítača, ktorý má položky databázy registry, ktorý chcete pridať na inštaláciu, kliknite na tlačidlo Spustiť na Štart ponuka.
 2. V Otvorené zadajte regedit.
 3. V Editore databázy Registry vyberte časť stromu databázy registry, ktorý chcete kopírovať.
 4. Na Databázy Registry ponuky, kliknite na tlačidlo Exportovať súbor databázy Registry. Podľa pokynov na exportovať výber do súborov databázy registry.

Importovanie súboru Registry do transformačný súbor

Efektívny spôsob distribúcie položky databázy registry pre používateľa má obsahovať tieto informácie v transformačný súbor. Preto, keď vytvoríte súbor databázy registry, importovať do transformačný súbor. Chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Spustite sprievodcu Custom Installation Wizard.
 2. Na Pridať položky databázy Registry kliknite na možnosť Dovoz.
 3. Vyberte súbor databázy registry, ktoré ste vytvorili, a kliknite na tlačidlo Otvorené.
POZNÁMKA: Sprievodca pridá položky databázy registry zo súboru registry do zoznamu na Pridať položky databázy Registry stránku. Ak sprievodcu stretne položka v súbore databázy registry, ktorý je duplicitný záznam už v zozname, a dve položky obsahujú rôzne hodnoty, sprievodca zobrazí výzvu na položku, ktorú chcete zachovať.

Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 309258 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office XP Small Business Edition
 • Microsoft Office XP Standard Edition
 • Microsoft Office XP Developer Edition
 • Microsoft Access 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
 • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbdeployment kbregistration kbimport kbhowtomaster kbmt KB309258 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:309258

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com