Nelze přidat místní uživatele pomocí nástroje Uživatelské účty, pokud je počítač členem domény (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 309428 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o přidání místního uživatele pomocí nástroje uživatelské účty v ovládacím obdržet chybovou zprávu oznamující, že uživatel nelze přidat, protože nebyl nalezen skupiny, ve kterém je právě vytvořen. Tento příznak může dojít, pokud existují všechny následující podmínky:
 • Pack (Multi-Language User Interface) je nainstalován v počítači s 32bitovým systémem.
 • Počítač je členem domény.
 • Používáte jazyk neanglické uživatelského rozhraní.
Poznámka: obdržíte přesné chybová zpráva se může lišit v závislosti na jazyk používáte, když se zobrazí chybová zpráva. Chybová zpráva je generována v jazyce, který jste vybrali. Protože mírně lišit překlady tohoto článku nemůže poskytnout přesný text chybové zprávy.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože metoda, kterou používá nástroj uživatelské účty způsobí konflikt názvů. Konflikt názvu dojít, protože nástroj uživatelské účty je hledaný název skupiny lokalizované spíše než anglická pravopis názvu skupiny. Problém je specifické pro dva výchozí volby, které jsou uvedeny "Standardní uživatel" a "Restricted uživatel".

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version   Size   File name
  ------------------------------------------------------
  30-Jul-2002 10:16 5.1.2600.50 857,600 Netplwiz.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Další informace

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jeden z následujících postupů.

Metoda 1

Na obrazovce "jakou úroveň přístupu chcete udělit tento uživatel" klepněte na tlačítko Další a ručně vybrat skupinu, ke kterému chcete přidat uživatele.

Metoda 2

Použít místní uživatelé a skupiny snap-in Místní uživatelé vytvořit. Spuštění místní uživatelé a skupiny snap-in, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Tento počítač, klepněte na příkaz Spravovat a potom klepněte na Místní uživatelé a skupiny.

Vlastnosti

ID článku: 309428 - Poslední aktualizace: 26. září 2005 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbshell kbui kbwinxpsp1fix KB309428 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:309428

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com