Obsah vyhľadávacie neprehľadáva všetky typy súborov pre zadaný reťazec

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 309447 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď použijete funkciu Hľadať všetky súbory a priečinky na vyhľadávanie obsahu, alebo môžete vyhľadávať reťazec textu v súbore, nie všetky typy súborov sa prehľadávajú pre zadaný reťazec.

PRICINA

Táto zmena bola navrhnutá vrátiť spoločnej typov dokumentov, ako sú Microsoft Office, MIME, HTML a súbory s obyčajným textom. Funkcie pre vyhľadávanie v predchádzajúcich verziách systému Windows vyhľadá všetky súbory pre zadaný reťazec a môže vrátiť veľký počet irelevantné súbory napríklad program a konfiguračné súbory.

Z dôvodu tejto zmeny sa funkcie pre vyhľadávanie môžete nájsť rovnakú skupinu súborov ak obsah Indexovaciu službu je zapnuté alebo vypnuté. V predchádzajúcich verziách systému Windows, počítač vystavované odlišné správanie, ak ste zapli obsahu Indexovaciu službu.

Množina súborov obsahuje všetky bežné typy dokumentu, ktoré užívateľov vytvoríte vrátane typov súborov digitálnych médií, ako obrázok, hudby a typy videosúborov. Pre tieto typy súborov, môžete hľadať text vlastnosti. Napríklad, môžete vyhľadávať poľa umelcov v .wma a .mp3 súbory alebo komentár struny v súbory s príponou .jpg. Toto správanie je nová funkcia, ktorá nie je nájdený v predchádzajúcich verziách systému Windows.

RIESENIE

Na odstránenie tohto problému si zaobstarajte najnovší balík Service Pack pre systém Windows XP. Ďalšie informácie, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
322389 Ako získať najnovšiu aktializáciu Windows XP Service Pack
Aktualizácia je k dispozícii na lokalite Microsoft Windows Update Web, ktorý opravuje tento problém pre nasledovné typy súborov:
.ASM
.c
.CPP
.cxx
.def
.h
.hpp
.hxx
.idl
.inc
.js
.log
.PL
.rc
.rtf
.url
.XML
.xsl
.css
.hta
.htt
.386
.aifc
.AIFF
.ASX
.au
.AudioCD
.bkf
.bmp
.cda
.cpl
.cur
.DeskLink
.dib
.drv
.dvd
.emf
.FND
.folder
.gz
.ivf
.JFIF
.jpe
.jpeg
.LaTeX
.m1v
.m3u
.MAPIMail
.mid
.midi
.mp2
.mp2v
.mpa
.mpe
.mpeg
.mpg
.mpv2
.mydocs
.png
.rle
.rmi
.sit
.snd
.tgz
.vxd
.wax
.wm
.wma
.wmp
.wmv
.WMX
.wmz
.wsz
.wvx
.XBM
.ZFSendToTarget
Stiahnuť „Windows XP Application Compatibility Update, October 25, 2001"z nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://update.microsoft.com/
Dátum vydania: Október 25, 2001

Ďalšie informácie o preberaní súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft nájdete v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft zo služieb Online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila pri kontrole tohto súboru najnovší antivírusový softvér, ktorý bol v čase jeho publikovania k dispozícii. Po publikovaní je súbor uložený na zabezpečených serveroch, ktoré neumožňujú neoprávnené zmeny súborov.

Ďalšie informácie o tom, ako vyriešiť tento problém pre typy súborov nie sú vyššie uvedené, po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
309173 Slovo alebo výraz v súbore vyhľadávacie kritérium nemusia pracovať

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených na začiatku tohto článku. Tento problém bol opravený v systéme Windows XP Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 309447 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbbug kbfix kbshell kbwinxpsp1fix kbmt KB309447 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:309447

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com