Nemôžete vybrať najvyššej Monitor grafických režimov

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 309569 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Pri pokuse vyberte najvyšší možný obnovovania alebo rezolúcie, ktoré sú podporované monitor a zobrazovací adaptér, môže byť schopní urobiť tak.

PRICINA

Tento problém môže nastať z dôvodu spôsobu systém Windows vypočíta podporovaných grafických režimov na základe informácií v súbore .inf vášho monitora. Súbor .inf zobrazí maximálne podporované horizontálne a vertikálne pásma pre tento monitor a systém Windows vypočíta podporovaných grafických režimov, založené na týchto údajov. V niektorých prípadoch algoritmus, ktorý používa je príliš konzervatívny, a to môže brániť v používaní najvyššie možné spôsoby, ktoré sú podporované vašim monitorom. Všimnite si, že môže existovať obmedzenia, ktoré sú uložené ako aj videoadaptéra.

RIEŠENIE

Obísť tento problém, použite jednu z nasledujúcich metód.

Váš Monitor a Video adaptér podporujú funkciu Plug and Play

Ak monitor a zobrazovací adaptér podporujú funkciu Plug and Play, použite nástroj na zobrazenie v ovládacom paneli zmeniť ovládač monitora na "Plug and Play Monitor." Keď tak urobíte, Windows zisťuje vášho monitora na určenie podporovaných grafických režimov namiesto z výpočtu nimi na základe súboru .inf monitora.

Monitor a adaptér videa nepodporujú technológiu Plug and Play

Ak váš monitor a zobrazovací adaptér nepodporuje funkciu Plug and Play, manuálneho video režim:
 1. Určiť presné video režimy, ktoré monitor môže podporovať. Chcete tak urobiť, v dokumentácii, ktorá je súčasťou vášho monitora alebo kontaktujte výrobcu vášho monitora.

  UPOZORNENIE: Ak nemôže určiť presnú grafických režimov, ktoré podporujú váš monitor, nie mali postupovať podľa nasledovných krokov. Ak používate nasledujúce kroky a vybrať video režim, ktorý nemôže podporiť váš monitor, môžete natrvalo poškodiť váš monitor, grafickej karty, alebo oboje.
 2. Spustite nástroj na zobrazenie v ovládacom paneli.
 3. Kliknite na tlačidlo Nastavenia karte, kliknite na tlačidlo Rozšírené, kliknite na tlačidlo Monitor karte, a potom kliknite na tlačidlo Vymazať Skryť režimy, ktoré nemožno zobraziť tento monitor začiarkavacie políčko.
 4. V Obnovovací kmitočet obrazovky kliknite na pole, kliknite na obrazovke obnovovania monitora podporuje, ok, a potom kliknite na tlačidlo ok.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku.

Vlastnosti

ID článku: 309569 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbdisplay kbenv kbprb kbui kbmt KB309569 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:309569

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com