Jak vytvořit řádky pro tabulkách protokolu SNMP pomocí Zprostředkovatel WMI SNMP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 309614 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Některé agenty Simple Network Management Protocol (SNMP) a agenta rozšíření implementovat tabulkách protokolu SNMP, které umožňují vytvořit řádky v tabulce aplikace pro správu. Často agent protokolu SNMP nebo rozšíření aplikace bude pomocí proměnné nebo pole v této tabulce označují aktuální stav řádku.

Microsoft Windows služby WMI (Management Instrumentation) zahrnuje zprostředkovatele protokolu SNMP, zobrazující jako instance WMI SNMP proměnné a tabulek. Pomocí tohoto zprostředkovatele můžete vytvořit řádky v činitelů nebo agenta rozšíření. Zprostředkovatel WMI SNMP však podporuje pouze vytváření řádků pomocí RowStatus textový konvence, definovaného v modulu SNMPv2 TC. Zprostředkovatel WMI SNMP nepodporuje použití speciálních proměnné SNMP.

Odkazy

Další informace o použití zprostředkovatele rozhraní WMI protokolu SNMP naleznete na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/wmisdk/wmi/accessing_snmp_devices.asp

Vlastnosti

ID článku: 309614 - Poslední aktualizace: 2. prosince 2004 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Management Instrumentation 1.5
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbsnmpagent kbsnmp kbinfo KB309614 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:309614
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com