Při vypínání Windows Powers počítače dolů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 310117 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud tento článek nepopisuje potíže, které máte s hardwarem, přejděte na následující web společnosti Microsoft, kde naleznete další články týkající se hardwaru:
http://support.microsoft.com/default.aspx/w98?sid=460
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití příkazu Vypnout počítač v nabídce Start k vypnutí systému Windows může počítač automaticky napájení dolů po zobrazí zpráva "Windows je ukončována".

Příčina

Toto chování je záměrné.

Řešení

Zabránit automaticky vypnutí počítače, zakažte funkci Rozšířené řízení spotřeby (APM) v rámci systému Windows XP provedením následujících kroků:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na položku Ovládací panely a potom poklepejte na panel Možnosti napájení.
  2. Klepněte na kartu APM.
  3. Zrušte zaškrtnutí políčka Povolit Advanced Power Management podpory.

Další informace

Funkce Rozšířené řízení spotřeby (APM) není povolena ve výchozím nastavení s výjimkou upgradu instalace nebo nových systémů OEM se systémem Windows XP. K tomuto chování dochází pouze v případě, že je zaškrtnuta možnost Povolit rozšířené řízení spotřeby (APM) podporují a pokud je Plug and Play kompatibilní, který podporuje funkce APM BIOS počítače.

Pomocí ovládacího panelu Možnosti napájení, můžete upravit libovolnou možnost správy napájení, který podporuje jedinečný hardwarové konfigurace vašeho počítače. Protože tyto možnosti se mohou lišit široce z počítače, může se lišit od, viz možnosti popsané. Možnosti napájení automaticky zjistí, jaký je v počítači k dispozici a zobrazuje pouze možnosti můžete řídit.

Vlastnosti

ID článku: 310117 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbfaq kbhardware kbprb kbui KB310117 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:310117

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com